"Челсі" здобув вольову перемогу над "Арсеналом": відео голів та огляд лондонського дербі

29 грудня 2019, 19:31

Поєдинок для нового наставника "канонірів" Мікеля Артети не вдався

/ Фото: Reuters

Сьогодні закінчується 20-й тур чемпіонату Англії з футболу. У центральному поєдинку, як ми повідомляли, "Челсі" обіграв "Арсенал" на його полі з рахунком 2:1, забивши два м'ячі в останні десять хвилин.

Матч виявився цікавим і емоційним з безліччю неоднозначних моментів. Була в ньому і груба помилка німецького воротаря господарів Бернда Лено і спірні рішення судді Крейга Поусона. Рахунок на 13-й хвилині відкрив габонський форвард господарів П'єр-Емерік Обамеянг. У другому таймі "Челсі" здобув перемогу в кінцівці: бразилець Жоржинью і англієць Теммі Абрахам забили м'ячі на 83-й і 87-й хвилинах. До вашої уваги – видеобзор видовищного матчу. До слова, дізнайтеся, де дивитися "Манчестер Сіті" – "Шеффілд Юнайтед" в чемпіонаті Англії.

Перемога в лондонському дербі зміцнила позиції "синіх": вони досить впевнено тримаються на четвертому місці турнірної таблиці. "Каноніри" ж продовжують дрейфувати поміж середняків, залишившись на 12-му рядку.

Дізнайтеся прогноз, розклад і результати 20-го туру чемпіонату Англії .