"Челсі" здобув виїзну нічию у першому півфінальному матчі Кубка Ліги з "Ліверпулем"

20 січня 2015, 23:43

Команда Моурінью відкрила рахунок у першому таймі, але господарі відігралися в другому

Футболісти "Ліверпуля" і лондонського "Челсі" зіграли внічию в першому матчі півфінальної стадії Кубка англійської ліги.

Зустріч, що відбулася у вівторок у Ліверпулі, завершилася з рахунком 1:1. Перший гол у грі на 18-й хвилині забив Еден Азар із пенальті, який був призначений за фол Емре Джана проти нього ж. "Ліверпуль" відігрався завдяки точному удару Рахіма Стерлінга на 59-й хвилині після сольного проходу.

Матч команд відбудеться 27 січня у Лондоні.