"Динамо" розгромило клуб другого дивізіону Австрії

30 червня 2017, 22:29

Перша перемога нового тренера "Динамо" Олександра Хацкевича

Олександр Хацкевич здобув першу перемогу біля керма "Динамо". Фото fcdynamo.kiev.ua

У п'ятницю "Динамо" провело перший спаринг на австрійському тренувальному зборі перед стартом чемпіонату України сезону 2017/18. Суперником киян був австрійський клуб "Ваттенс", який виступає у другому за силою дивізіоні країни.

Матч завершився переконливою перемогою українського клубу з рахунком 4: 0. Всі голи були забиті в другому таймі: відзначилися Кадар (54-а хвилина), Буяльський (55), Бесєдін (72). Ще один гол на 75-й хвилині у свої ворота забив гравець "Ваттенса".

Підопічні Олександра Хацкевича, для якого ця перемога стала першою біля керма "Динамо", провели гру двома різними складами.