Голи Лемпарда і Вільї принесли "Нью-Йорку" виїзну перемогу над "Ванкувером"

27 вересня 2015, 12:28

Екс-зірка "Барселони" Давід Вілья реалізував пенальті на п'ятій доданій хвилині

Давид Вілья реалізував пенальті на п'ятій доданій хвилині

Урамках чергового турурегулярного чемпіонатуMLS "ВанкуверУайткепс"наолімпійській арені"БіСі Плейс"приймав "Нью-Йорк Сіті".Гості зумілиздобути перемогуз рахунком 1:2.

Відкрив рахунокна29-й хвилиніекс-півзахисник"Челсі"Френк Лемпард- англієцьзабивм'ячпісля прострілуТесенде, на якоговіддаврозрізану передачуекс-хавбек "Ювентуса"Андреа Пірло.На88-й хвилині"Ванкувер"зрівняв рахунок -голом відзначивсяМоралес.Вирішальний м'ячзабивДавидВілья- іспанецьреалізував пенальтіна п'ятійдоданій хвилинідо основного часуматчу.

"Ванкувер" – "Нью-Йорк Сіті" – 1: 2(0: 1)
Голи:Моралес(88)-Лемпард (29),Вілья (90+5,з пен)