Іспанія забила шість м'ячів фіналісту ЧС-2018: огляд матчу проти Хорватії

11 вересня 2018, 23:49

Динамівець Йосип Піваріч відіграв весь поєдинок

Фото AFP

Фото AFP

Збірна Іспанії з великим рахунком розгромила Хорватію в матчі другого туру Ліги Націй. Поєдинок відбувся в Ельчі на стадіоні "Мануель Мартінес Валеро". Ще в першому таймі Сауль, Ансенсіо і автогол Калініча встановили розгромний рахунок, а після перерви Родріго, Рамос і Іско довели рахунок до катастрофічного.

Динамівець Йосип Піваріч вийшов на поле в стартовому складі і відіграв весь поєдинок, як і екс-киянин Домагой Віда.

Нагадаємо, що Хорватія грала в фіналі чемпіонату світу 2018 року, де поступилася Франції з рахунком 2: 4. Після успішного виступу на мундіалі кар'єру в збірній завершили форвард Маріо Манджукич і голкіпер Даніель Субашич.

Іспанія – Хорватія – 6: 0
Голи: Сауль (24), Асенсіо (33), Калініч (35, аг), Родріго (49), Рамос (57), Іско (70)

Іспанія: Де Хеа, Начо, Гайя, Карвахаль (Аспілікуета, 75), Рамос, Себальос, Бускетс (Родрі Ернандес, 59), Асенсіо, Сауль (Алькантара, 65), Іско, Родріго.

Хорватія: Калініч, Мітровіч, Піваріч, Врсалько (Рог, 20), Віда, Ракітіч, Брозовіч (П’яца, 62), Модріч, Ковачич, Перішич, Сантіні (Лівая, 71).

Попередження: Сантіні (12), Брозовіч (39).

Нагадаємо, в першому турі на виїзді збірна України обіграла команду Чехії – 2: 1. Переможний гол у компенсований час забив Олександр Зінченко.

А в неділю у Львові Україна взяла верх над Словаччиною (1: 0) завдяки реалізованому пенальті Андрієм Ярмоленком. Наша команда зі стовідсотковим результатом очолює групу 1 ліги В.