Кот-д'Івуар і Гвінея зіграли внічию на Кубку Африки

20 січня 2015, 20:23

Гол Думбія приніс збірній Кот-д'Івуару нічию в матчі КАН з командою Гвінеї - 1:1

Гол нападаючого Сейду Думбія врятував збірну Кот-д'Івуару від поразки у матчі з командою Гвінеї в рамках Кубка африканських націй, який проходить в Екваторіальній Гвінеї.

Зустріч першого туру групи D, що пройшла у вівторок у Малабо, завершилася з рахунком 1:1. Гвінейці вийшли вперед на 36-й хвилині після голу Мохамеда Яттара. На 58-й хвилині з поля був видалений форвард івуарійців Жервіньо. Збірній Кот-д'Івуар вдалося відігратися на 72-й хвилині завдяки голу Думбія.

Збірна Кот-д'Івуару 24 січня зіграє зі збірною Малі, у цей же день команда Гвінеї зустрінеться з камерунцями.