Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Ліга Європи-2015/16: розклад і результати всіх матчів

29 квітня 2016, 00:34

Фінальний матч відбудеться 18 травня 2016 року на "Санкт-Якоб Парк" в Базелі

Кубок Ліги Європи. Фото AFP

Кубок Ліги Європи. Фото AFP

30 червня стартував новий розіграш другого за значущістю клубного турніру Старого Світу – Ліга Європи. Фінальний матч відбудеться 18 травня 2016 року на "Санкт-Якоб Парк" у Базелі.

Володар титулу минулого сезону іспанська "Севілья" здобула путівку в Лігу чемпіонів.

Від України у турнірі беруть участь фіналіст минулого сезону дніпропетровський "Дніпро", луганська "Зоря" і полтавська "Ворскла".

Перший кваліфікаційний раунд (30 червня/2 липня і 9 липня)

"Бальцан" (Мальта) – "Железничар" (Боснія) – 0:2, 0:1
"Прогрес" (Люксембург) – "Шемрок Роверс" (Ірландія) – 0:0 (0:3)
"Ренова" (Чорногорія) – "Дачія" (Молдова) – 0:1, 1:4
"Ордабаси" (Казахстан) – "Бейтар" (Ізраїль) – 0:0, 1:2
"Ширак" (Вірменія) – "Зріньскі" (Хорватія) – 2:0, 1:2
"Алашкерт" (Вірменія) – "Сент-Джонстон" (Шотландія) – 1:0, 2:1
"Круоя" (Литва) – "Ягеллонія" (Польща) – 0:1, 0:8
"Лячи" (Албанія) – "Інтер" Б (Азербайджан) – 1:1, 0:0
"Актобе" (Казахстан) – "Нимме Калью" (Естонія) – 0:1, 0:0
"Атлантас" (Литва) – "Берое" (Болгарія) – 0:2, 1:3
"Динамо" Б (Грузія) – "Омонія" (Кіпр) – 1:0, 0:2
"Динамо" Тб (Грузія) – "Габала" (Азербайджан) – 2:1, 0:2
"Лахті" (Фінляндія) – "Ельфсборг" (Швеція) – 2:2, 0:5
"Сконто" (Латвія) – "Сент-Патрікс" (Ірландія) – 2:1, 2:0
"Елгава" (Латвія) – "Літекс" (Болгарія) – 1:1, 2:2
"Нефтчі" (Азербайджан) – "Младост" (Чорногорія) – 2:2, 1:1
"Флора" (Естонія) – "Работнічкі" (Македонія) – 1:0, 0:2
"Кукес" (Албанія) – "Торпедо" Ж (Білорусь) – 2:0, 0:0
"Олімпік" (Боснія) – "Спартак" Тр (Словаччина) – 1:1, 0:0
"Сан-Хуліа" (Андорра) – "Раннерс" (Данія) – 0:1, 0:3
"Сейняйоки" (Фінляндія) – "Хабнарфьордюр"(Ісландія) – 0:1, 0:1
"Баша" (Фінляндія) – АІК (Швеція) – 2:2, 0:4
"Дебрецен" (Угорщина) – "Сутьєска" (Чорногорія) – 3:0, 0:2
"Калев" (Естонія) – "Хайдук" (Хорватія) – 1:1, 2:6
"Ботошани (Румунія) – "Цхінвалі" (Грузія) – 1:1, 3:1
"Брондбю" (Данія) – "Ювенес-Догана" (Сан-Марино) – 9:0, 2:0
"Діфферданж" (Люксембург) – "Балу Таун" (Уельс) – 3:1, 1:2
"Шериф" (Молдова) – "Зргк" (Норвегія) – 0:3, 0:0
"Саксан" (Молдова) – "Аполлон" Л (Кіпр) – 0:0, 0:2
"Стремсгодсет" (Норвегія) – "Партизани" (Албанія) – 3:1, 1:0
"Тракай" (Литва) – "Торсхавн" (Фарери) – 3:0, 4:1
"Європа" (Гібралтар) – "Слован" Б (Словаччина) – 0:6, 0:3
"Ейрбас" (Уельс) – "Локомотива" З (Хорватія) – 1:3, 2:2
"Іглз" (Голландія) – "Ференцварош" (Угорщина) – 1:1, 1:4
"Цельє" (Словенія) – "Шльонськ" (Польща) – 0:1, 1:3
"Викингур" (Фарери) – "Русенборг" (Норвегія) – 0:2, 0:0
"Домжале" (Словенія) – "Чукарички" (Сербія) – 0:1, 0:0
"Викингур" (Ісландія) – "Копер" (Словенія) – 0:1, 2:2
"Ньютаун" (Уельс) – "Валлетта" (Мальта) – 2:1, 2:1
"Вест Хем" (Англія) – "Луситанс" (Андорра) – 3:0, 1:0
"Гленавон" (Півн.Ірландія) – "Шахтар" (Білорусь) – 1:2, 0:3
"Шкендія" (Македонія) – "Абердін" (Шотландія) – 1:1, 0:0
"Лінфілд" (Півн.Ірландія) – "Рунавік" (Фарери) – 2:0, 3:4
МТК (Угорщина) – "Войводина" (Сербія) – 0:0, 1:3
"Будучность"(Чорногорія) – "Спартак" Ю (Латвія) – 1:3, 0:0
"Црвена Зірка" (Сербія) – "Кайрат" (Казахстан) – 0:2, 1:2
"Корк Сіті" (Ірландія) – "КР Рейк'явік" (Ісландія) – 1:1, 1:3 д. в.
"Юніверситі Коледж Дубліна" (Ірландія) – "Дюделанж" (Люксембург) – 1:0, 1:2
"Гленторан" (Півн.Ірландія) – "Жиліна" (Словаччина) – 1:4, 0:3
"Ла-Фиорита" (Сан-Марино) – "Вадуц" (Ліхтенштейн) – 0:5, 1:5
"Біркіркара" (Мальта) – "Уліс" (Вірменія) – 0:0, 3:1

Другий кваліфікаційний раунд (16 і 23 липня)

Реклама

"Кукес" (Албанія) – "Младост" (Чорногорія) – 0:1, 4:2
"Берое" (Болгарія) – "Брондбю" (Данія) – 0:1, 0:0
"Шемрок Роверс" (Ірландія) – "Зргк" (Норвегія) – 0:2, 1:2
"Локомотива" З (Хорватія) – ПАОК (Греція) – 2:1, 0:6
"КР Рейк'явік" (Ісландія) – "Русенборг" (Норвегія) – 0:1, 0:3
"Хапоель" Б-Ш (Ізраїль) – "Тун" (Швейцарія) – 1:1, 1:2
"Слован" Б (Словаччина) – "Юніверситі Коледж Дубліна" (Ірландія) – 1:0, 5:1
АІК (Швеція) – "Ширак" (Вірменія) – 2:0, 2:0
"Кайрат" (Кахазстан) – "Алашкерт" (Вірменія) – 3:0, 1:2
"Ференцварош" (Угорщина) – "Железничар" (Боснія) – 0:1, 0:2
"Легія" (Польща) – "Ботошани (Румунія) – 1:0, 3:0
"Войводіна" (Сербія) – "Спартак" Ю (Латвія) – 3:0, 1:1
"Вадуц" (Ліхтенштейн) – "Нимме Калью" (Естонія) – 3:1, 2:0
"Дачія" (Молдова) – "Жиліна" (Словаччина) – 1:2, 2:4
"Ягеллонія" (Польща) – "Омонія" (Кіпр) – 0:0, 0:1
"Елгава" (Латвія) – "Работнічкі" (Македонія) – 1:0, 0:2
"Млада-Болеслав" (Чехія) – "Стрьомсгодсет" (Норвегія) – 1:2, 1:0
"Хабнарфьордюр" (Ісландія) – "Інтер" Б (Азербайджан) – 1:2, 2:2 (д. в.)
"Чукарички" (Сербія) – "Габала" (Азербайджан) – 1:0, 0:2
"Черно Море" (Болгарія) – "Динамо" Мн (Білорусь) – 1:1, 0:4
"Інвернес" (Шотландія) – "Астра" (Румунія) – 0:1, 0:0
"Шахтар" (Білорусь) – "Вольфсбергер" (Австрія) – 0:1, 0:2
"Рієка" (Хорватія) – "Абердін" (Шотландія) – 0:3, 2:2
"Спартак" Тр (Словаччина) – "Лінфілд" (Півн.Ірландія) – 2:1, 3:1
"Трабзонспор" (Туреччина) – "Діфферданж" (Люксембург) – 1:0, 2:1
"Вест Хем" (Англія) – "Біркіркара" (Мальта) – 1:0, 0:1 (5:3, пен)
"Копенгаген" (Данія) – "Ньютаун" (Уельс) – 2:0, 3:1
"Шарлеруа" (Бельгія) – "Бейтар" (Ізраїль) – 5:1, 4:1
"Аполлон" Л (Кіпр) – "Тракай" (Литва) – 4:0, 0:0
"Шльонськ" (Польща) – "Гетеборг" (Швеція) – 0:0, 0:2
"Раннерс" (Данія) – "Ельфсборг" (Швеція) – 0:0, 0:1 (д. в.)
"Копер" (Словенія) – "Хайдук" (Хорватія) – 3:2, 1:4
"Сконто" (Латвія) – "Дебрецен" (Угорщина) – 2:2, 2:9

Третій кваліфікаційний раунд (30 липня і 6 серпня)

"Шарлеруа" (Бельгія) – "Зоря" (Україна) – 0:2, 0:3
"Жиліна" (Словаччина) – "Ворскла" (Україна) – 2:0, 1:3 (ДВ)
"Яблонець" (Чехія) – "Копенгаген" (Данія) – 0:1, 3:2
"Кукеси" (Албанія) – "Легія" (Польща) – 0:3 (ТП), 0:1
"Цюріх" (Швейцарія) – "Динамо" Мн (Білорусь) – 0:1, 1:1 (ДВ)
"Кайрат" (Казахстан) – "Абердін" (Шотландія) – 2:1, 1:1
"АЗ" (Голландія) – "Істанбул Башакшекир" (Туреччина) – 2:0, 2:1
"Бордо" (Франція) – АЕК Ларнака (Кіпр) – 3:0, 1:0
ПАОК (Греція) – "Спартак" Тр (Словаччина) – 1:0, 1:1
"Тиргу-Муреш" (Румунія) – "Сент-Етьєн" (Франція) – 0:3, 2:1
"Дебрецен" (Угорщина) – "Русенборг" (Норвегія) – 2:3, 1:3
"Тун" (Швейцарія) – "Вадуц" (Ліхтенштейн) – 0:0, 2:2
"Белененсеш" (Португалія) – "Гетеборг" (Швеція) – 2:1, 0:0
"Сампдорія" (Італія) – "Войводина" (Сербія) – 0:4, 2:0
"Штурм" (Австрія) – "Рубін" (Росія) – 2:3, 1:1
"Ельфсборг" (Швеція) – "Зргк" (Норвегія) – 2:1, 0:2
"Саутгемптон" (Англія) – "Вітесс" (Голландія) – 3:0, 2:0
"Слован" Л (Чехія) – "Хапоель" К-Ш (Ізраїль) – 2:1, 3:0
"Аполлон" Л (Кіпр) – "Габала" (Азербайджан) – 1:1, 0:1
"Вольфсберг" (Австрія) – "Боруссія" Д (Німеччина) – 0:1, 0:5
АІК (Швеція) – "Атромітос" (Греція) – 1:3, 0:1
"Стандард" (Бельгія) – "Железничар" (Боснія) – 2:1, 1:0
"Вест Хем" (Англія) – "Астра" (Румунія) – 2:2, 1:2
"Атлетик" (Іспанія) – "Інтер" Б (Азербайджан) – 2:0, 0:0
"Работнічкі" (Македонія) – "Трабзонспор" (Туреччина) – 1:0, 1:1 (ДВ)
"Брондбю" (Данія) – "Омонія" (Кіпр) – 0:0, 2:2
"Альтах" (Австрія) – "Гімараеш" (Португалія) – 2:1, 4:1
"Хайдук" (Хорватія) – "Стрьомсгодсет" (Норвегія) – 2:0, 2:0
"Краснодар" (Росія) – "Слован" Б (Словаччина) – 2:0, 3:3

Раунд плей-офф (20 і 27 серпня)

"Зоря" (Україна) – "Легія" (Польща) – 0:1
"Вікторія" Пльзень (Чехія) – "Войводіна" (Сербія) – 3:0
"Стяуа" (Румунія) – "Русенборг" (Норвегія) – 0:3
"Жиліна" (Словаччина) – "Атлетик" (Іспанія) – 3:2
"Альтах" (Австрія) – "Белененсеш" (Португалія) – 0:1
ПАОК (Греція) – "Брондбю" (Данія) – 5:0
"Янг Бойз" (Швейцарія) – "Карабах" (Азербайджан) – 0:1
"Мольде" (Норвегія) – "Стандард" (Бельгія) – 2:0
"Аякс" (Голландія) – "Яблонець" (Чехія) – 1:0
"Мілсамі" (Македонія) – "Сент-Етьєн" (Франція) – 1:1
"Бордо" (Франція) – "Кайрат" (Казахстан) – 1:0, 1:2
"Лех" (Польща) – "Відеотон" (Угорщина) – 3:0
"Слован" Ліберець (Чехія) – "Хайдук" (Хорватія) – 1:0
"Атромітос" (Греція) – "Фенербахче" (Туреччина) – 0:1
"Динамо" Мінськ (Білорусь) – "Зальцбург" (Австрія) – 2:0
"Работнічкі" (Македонія) – "Рубін" (Росія) – 1:1
"Габала" (Азербайджан) – "Панатінаїкос" (Греція) – 0:0
"Саутгемптон" (Англія) – "Мітьюлланд" (Данія) – 1:1
"Краснодар" (Росія) – ХІК (Фінляндія) – 5:1
"Спарта" Прага (Чехія) – "Тун" (Швейцарія) – 3:1
"Астра" (Румунія) – "АЗ" (Голландія) – 3:2
"Одд" (Норвегія) – "Боруссія" Дортмунд (Німеччина) – 3:4

Груповий етап (17 вересня – 10 грудня)

Жеребкування 28 серпня
1/16 фіналу (18 і 25 лютого)

Жеребкування 14 грудня
1/8 фіналу (10 і 17 березня)

Жеребкування 14 грудня
1/4 фіналу (7 і 14 квітня)

Жеребкування 18 березня
1/2 фіналу (28 квітня та 5 травня)

Жеребкування 15 квітня
Фінал (18 травня)

Базель

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...