Малі і Камерун зіграли внічию на Кубку Африки

20 січня 2015, 23:20

Матч завершився з рахунком 1:1, а обидва голи були забиті у другій половині другого тайму

Ембройс Ойонго зрівняв рахунок наприкінці зустрічі. Фото AFP

Футболісти збірних Малі і Камеруну розійшлися миром у матчі групового етапу Кубка африканських націй, який проходить в Екваторіальній Гвінеї.

Зустріч групи D, що відбулася у вівторок у Малабо, завершилася з рахунком 1:1. На гол малійця Самбу Ятабаре на 71-й хвилині камерунці відповіли точним ударом Ембройса Ойонго на 84-й хвилині.

У наступному матчі 24 січня малійці зіграють зі збірною Кот-д'Івуару, а камерунці у цей же день зустрінуться з командою Гвінеї.