Малиновський відзначився голом і двома пасами у розгромі "Аталантою" аутсайдера чемпіонату Італії

15 липня, 08:27

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Команда українського півзахисника познущалася над "Брешією" й вийшла на друге місце

У вівторок пізно ввечері на Апеннінах відкрився черговий ігровий день. Дізнавайтеся розклад і результати 33-го туру чемпіонату Італії. У першому матчі "Аталанта" українського півзахисника Руслана Малиновського приймала "Брешію".

Розгром аутсайдера підопічні Гасперіні почали вже на другій хвилині: хорватський півзахисник Маріо Пашалич забив з меж штрафного майданчика з передачі Малиновського.

Досить несподівано Ернесто Торрегросса зрівняв рахунок на восьмій хвилині. Однак це тільки заохотило "Аталанту", яка на 30-й хвилині засвітила на табло 4:1! Третій м'яч у колективу з Бергамо своїм фірмовим ударом лівою ногою забив українець Малиновський.

До перерви суперники голами більше не відрізнялися. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Баня, басейн, більярд та оранжерея: стало відомо, де буде жити тренер "Динамо" Луческу

Читайте про те, що італійський клуб купує молодого нігерійця за 81 мільйон євро.

А в перші 15 хвилин другої половини Пашалич ще двічі пробив воротаря "Брешії" Лоренцо Андреначчі, оформивши хет-трик, і довів рахунок до зовсім непристойного – 6:1. Причому в першому випадку знову пас віддав Малиновський.

Лише в кінцівці гості відіграли ще один м'яч – 6:2 в підсумку. Але в той момент Руслан вже залишив поле, відігравши 72 хвилини. Ця перемога дозволила "Аталанті" піднятися з четвертого відразу на друге місце чемпіонату Італії. Однак конкуренти, "Інтер" і "Лаціо", свої матчі 33-го туру зіграють пізніше. Дивіться огляд усього поєдинку.