Неймовірний гол: воротар послав м'яч у сітку ударом через все поле

18 листопада 2018, 16:35

У спарингу збірних Йорданії і Індії глядачі побачили гол ударом від воріт до воріт

Амер Шафі. Фото stadiumastro.com

ШикарнийголбувзабитийвчоравтовариськомуматчізбірнихЙорданіїіІндіївАмманіворотаремгосподарівполяАмеромШафі.Досвідчений36-річнийголкіперзбірноїЙорданіїна25хвилинігриза рахунку0:0зловивм'яч,якийприлетівдоньогозчужоїполовиниполявідворотаряіндійців,апотімпрактичнобезроздумівдавзалпзі своєї штрафної.

М'яч по високійтраєкторіїприлетіввчужуштрафну,вдарився обгазоні, дезорієнтувавши голкіперазбірноїІндії,черезйогоголовувлучиввсіткуворіт-1:0
.

Упершомутайміголівбільше небуло,в другомусуперникиобмінялисяголами,врезультаті вийшоврахунок2:1.

ЦепершаперемогазбірноїЙордануз травня2018 року.УзбірноїІндіїбезвиграшнасеріястановитьвжетри поєдинки.

Раніше ми писали, що іспанський воротар забив шикарний гол зі своєї половини поля. ЙогоавторомставодноклубникнашогоВасиляКравцяпо"Луго"ХуанКарлос.

Ана початкуцьогосезонувматчіпершогораундуКубкаАнглії зфутболуміж"Гісборо"і"НьютонЕйкліфф" воротар команди господарів Джордан Ніксон забив гол на 94-й хвилині і врятував команду від поразки