Плей-офф Ліги чемпіонів: гол 37-річного Гліба не врятував БАТЕ, "український" ПАОК везе нічию

22 серпня 2018, 00:02

Результати матчів раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів у вівторок

ПАОК на виїзді зіграв внічию з "Бенфікою" - 1:1. Фото Getty

У вівторок були зіграні три поєдинки раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Два з них завершили внічию, а ще в одному голландський ПСВ в Білорусі дотиснув місцевий БАТЕ. Матчі у відповідь будуть зіграні в наступну середу, 29 серпня.

БАТЕ (Білорусь) – ПСВ (Голландія) – 2:3

На 89-й хвилині рахунок ще був нічийним, але м'яч 19-річного Доніелла Малена приніс голландському клубу важливу виїзну перемогу. Цікаво, що у складі БАТЕ гол забив один з найвідоміших футболістів в історії Білорусі – 37-річний Олександр Глєб.

"Бенфіка" (Португалія) – ПАОК (Греція) – 1:1

Грецький ПАОК, в складі якого виступають українські футболісти Євген Хачеріді та Євген Шахов, домігся позитивного результату в Португалії. Нічия 1:1 залишає хороші шанси грекам на вихід в груповий етап Ліги чемпіонів. Хачеріді весь матч просидів на лавці для запасних, а Шахов вийшов на заміну на 81-й хвилині.

"Црвена Звезда" (Сербія) – "Зальцбург" (Австрія) – 0:0

У матчі лідерів чемпіонату Сербії та Австрії обійшлося без забитих голів. Водночас на старті сезону обидва клуби показують високу результативність на батьківщині, забиваючи в середньому по 2,5 м'яча за матч.

Нагадаємо, що після матчу зі "Спартаком" Євген Хачеріді потроллив фанатів у Москві, показавши їм щитки з українським прапором.