В понеділок, 19 червня, у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого та другого відбірних раундів Ліги Європи сезону 2017/2018 років.
Матчі першого раунду відбудуться 29 червня і 6 липня. Другого – 13 і 20 липня.
Жеребкування 1 раунду кваліфікації Ліги Європи:
Маккабі (Т-А, Ізраїль) – Тірана (Албанія)
Кайрат (Казахстан) – Атлантас (Литва)
Бейтар (Ізаіль) – Вашаш (Угорщина)
Ордабаси (Казахстан) – Широкі Брег (Боснія і Герцеговина)
Црвена Звезда (Сербія) – Флоріана (Мальта)
Валетта (Мальта) – Фольгоре (Сан-Марино)
Вентспілс (Латвія) – Валур Рейк'явік (Ісландія)
Сент-Джонстон (Шотландія) – Баллімена Юнайтед (Північна Ірландія)
Шахтар (Білорусь) – Судува (Литва)
Младость (Сербія) – Інтер (Азербайджан)
Чихурі (Грузія) – Альтах (Австрія)
Фолу (Люксембург) – Мілс (Македонія)
Партизани (Албанія) – Ботев (Болгарія)
Санта-Колома (Андорра) – Осієк (Хорватія)
Зоря (Молдова) – Сараєво (Боснія і Герцеговина)
Бала Таун (Уельс) – Вадуц (Ліхтенштейн)
ВПС (Фінляндія) – Олімпія (Словенія)
Коннас-Кі (Уельс) – ХІК (Фінляндія)
Сейняйокі (Фінляндія) – КР Рейк'явік (Ісландія)
Ширак (Вірменія) – Гориця (Словенія)
Зирян (Азербайджан) – Діфферандж (Люксембург)
Войводіна (Сербія) – Ружомберок (Словаччина)
Слован (Словаччина) – Пюнік (Вірменія)
Работнички (Македонія) – Тре Пенне (Сан-Марино)
Рейджерс (Шотландія) – Прогрес Недеркорн (Люксембург)
Домжале (Словенія) – Флора (Естонія)
Крузейдерс (Північна Ірландія) – Лієпая (Латвія)
Нимме Калью (Естонія) – Торсхавн (Фарерські острови)
Левадія (Естонія) – Корк Сіті (Ірландія)
Дачія (Молдова) – Шкендія (Македонія)
Левскі (Болгарія) – Сутьєска (Чорногорія)
Іртиш (Казахстан) – Дунав (Болгарія)
Ягеллонія (Польща) – Динамо Батумі (Грузія)
Железнічар (Боснія і Герцеговина) – Зета (Чорногорія)
АЕК Ларнака (Кіпр) – Лінкольн (Гібралтар)
Мідтьюлланд (Данія) – Деррі Сіті (Ірландія)
Динамо Мінськ (Білорусь) – Рунавуйк (Фарерські острови)
Ференцварош (Угорщина) – Еглава (Латвія)
Люнгбю (Данія) – Бангор Сіті (Уельс)
Тренчин (Словаччина) – Торпедо (Грузія)
Лех (Польща) – Пелістер (Македонія)
Младость (Чорногорія) – Гандзасар (Вірменія)
Відеотон (Угорщина) – Бальзан (Мальта)
АЕЛ Лімассол (Кіпр) – Сент-Джозеф (Гібралтар)
Шкендербеу (Албанія) – Сан-Жуліа (Андорра)
Хеугессун (Норвегія) – Колрейн (Північна Ірландія)
Стьярнан (Ісландія) – Шемрок Роверс (Ірландія)
Норрчепінг (Швеція) – Приштина (Косово)
АІК (Швеція) – Клаксвік (Фарерські острови)
Жеребкування 2 раунду кваліфікації Ліги Європи:
Партизани/Ботев – Бейтар/Вашаш
Железнічар/Зета – АІК/Клаксвік
Хеугесунд/Колрайн – Лех/Пелістер
Аполлон (Кіпр) – Зоря/Сараєво
АЕК Ларнака/Лінкольн – Левадія/Корк Сіті
Брондбю (Данія) – ВПС/Олімпія
Работнички/Тре Пенне – Динамо Мінськ/Рунавуйк
Кайрат/Атлантаса – Шкендербе /Сан-Жулія
Норрчепінг/Приштина – Сент-Джонстон/Тракай
Слован/Пюнік – Люнгбю ангор Сіті
Паніоніс (Греція) – Ширак/Гориця
Хайдук (Хорватія) – Левскі/Сутьєска
Стьярнан/Шемрок Роверс – Млада Болеслав (Чехія)
Зіре/Діфферандж – Астра (Румунія)
Нимме/Тросхавн – Відеотон/Бальзан
Маккабі Т-А/Тирана – Сюйнаюкі/КР Рейк'явік
Чихурі/Альтах – Динамо Брест (Білорусь)
Абердін (Шотландія) – Ордабаси/Широкі Брег
Валетта/Фольгоре – Утрехт (Нідерланди)
Остерсунд (Швеція) – Галатасарай (Туреччина)
Ференцварош/Еглава – Мідтьюлланд/Деррі Сіті
Войводіна/Ружомберок – Бранн (Норвегія)
Младость/Інтер – Тола/Мілс
Штурм Грац (Австрія) – Младость Подгоріца/Гандзасар
Крузейдерс/Лієпая – Шахтар/Судува
Бала Таун/Вадуц – Оддс/Баллімена Юнайтед
Дачія/Шкендія – Коханс-Кі/ХІК
Габала – Ягеллонія / Динамо Батумі
Вентспілс/Валур Рейк'явік – Домжале/Флора
Тренчин/Торпедо – Бней Юда (Т-А, Ізраїль)
Рейнджерс/Прогрес Недеркорн – АЕЛ Лімассол/Сент-Джозеф
Іртиш/Дунав – Црвена Звезда/Флоріана
Санта-Колома/Осієк – Люцерн (Швейцарія)
Читайте також:
- Сьогодні старт футбольного євросезону, який точно буде українським
- Клуби з Косово в наступному сезоні вперше візьмуть участь в єврокубках
- УЄФА заснував п'ять нових нагород за підсумками єврокубкового сезону
- На підготовку стадіону в Запоріжжі до Ліги Європи виділили 8 мільйонів гривень
- Львів або Запоріжжя: "Зоря" вибирає стадіон для Ліги Європи
- За лаштунками фіналу Ліги Європи: інтим для Ібрагімовича і український слід
- Екс-футболіст чемпіонату України Генріх Мхітарян визнаний найкращим гравцем фіналу Ліги Европи
- Златан Ібрагімович засунув ногу в трофей Ліги Європи