Спаринги в Європі: Македонія програла Болгарії, а серби на виїзді обіграли Естонію

29 березня 2016, 22:08

Чорногорія і Білорусь не змогли забити жодного гола в товариському поєдинку

Збірна Македонії на своєму полі програла Болгарії - 0:2. Фото AFP

У вівторок в Європі проходить низка товариських матчів збірних.

Збірна Македонії на своєму полі з рахунком 0:2 поступилася команді Болгарії. Голи у складі гостей забивали Димитр Рангелов (66-а хвилина) і Александар Тонєв (88)

Македонія – Болгарія – 0:2 (0:0)

Голи: Рангелов (66), Тонєв (88)

Збірна Сербії обіграла команду Естонії в товариському матчі. Вирішальний м'яч на свій рахунок записав гравець "Манчестер Сіті" Александар Коларов.

Естонія – Сербія – 0:1 (0:0)

Голи: Коларов (81)

Збірні Чорногорії та Білорусі зіграли внічию, незважаючи на те, що нападник Сергій Корніленко залишив команду Білорусі в меншості вже на 9-й хвилині зустрічі. Підсумок – 0:0.

Чорногорія – Білорусь – 0:0 (0:0)

Вилучення: Корніленко (9)