"Тоттенхем" забив за шість хвилин три м'ячі "МЮ"

10 квітня 2016, 20:46

"Шпори" гарантували "Лестеру" участь у Лізі чемпіонів

Аллі відкриває рахунок. Фото AFP

У матчі 33-го туру чемпіонату Англії "Тоттенхем" на своєму полі розгромив "Манчестер Юнайтед" – 3:0. Матч розпочався із запізненням, оскільки автобус з манкуніанцями застряг у лондонських пробках.

"Шпори" в середині другого тайму забили три м'ячі за шість хвилин. Відзначилися Деле Аллі (70), Тобі Алдервейрелд (74) і Ерік Ламела (76).

Після цієї перемоги "Тоттенхем" продовжує чемпіонську погоню за "Лестером". "Шпори" відстають від лідера на сім очок.

Прогноз коментатора на футбольний уїк-енд: що варто подивитися на цих вихідних. Підкаст

Цікаво, що своєю перемогою "Тоттенхем" гарантував "Лестеру" участь у Лізі чемпіонів, оскільки "МЮ" втратив навіть теоретичні шанси обійти "лисів".