Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Німеччині та Англії не вважають, що Росію треба позбавити ЧС-2018

3 вересня 2014, 16:00

За словами німецького представника, зараз рано обговорювати питання, пов'язані з 2018 роком

Тема можливогобойкотучемпіонатусвіту зфутболувРосіїв 2018році вданий час не єактуальною,заявивофіційнийпредставникуряду НімеччиниШтеффенЗайберт.

"Заразу нас2014 рік,чемпіонатсвіту зфутболубудев 2018році, томуядумаю,що це не те,щонамслідсьогодніобговорювати",-сказавЗайбертжурналістамвБерліні,відповідаючинавідповідне питання.Останнімчасом у зв'язку зситуацієювУкраїнівнімецькій пресізвучитьперспективавідмовивід проведеннячемпіонатувРосії.

За словамиЗайберта,наостанньомузасіданніЄвропейської радив минулусуботубулоприйняторозширитисанкції відносно Росіїу вжеіснуючихсферах.Про санкціївновихобластяхмови не було,зазначивпредставникуряду.

Раніше прем'єр-міністрВеликобританіїДевідКемеронзаявляв,щовданий часне вважає,щослідпозбавлятиРосіюправа проведеннячемпіонатусвіту зфутболу.

РосіяотрималаправопровестиЧС зфутболу-2018у грудні 2010року.Останнім часомрядзахіднихполітиківвиступилиіз закликамипозбавитиРФправаприйнятимундіаль.Міжнароднафедераціяфутболу (ФІФА)заявляла,щобойкотвеликих спортивнихподій не єефективнимметодомвирішенняпроблем.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...