"Вільярреал" вийшов у лідери чемпіонату Іспанії. Таблиця

27 вересня 2015, 11:03

"Сельта" не змогла обіграти "Ейбар", а "Вільярреал" мінімально переміг "Атлетіко"

Гравці "Вільяреала" обіграли "Атлетико". Фото AFP

"Вільярреал"завдав поразкимадридському"Атлетико" вматчі шостого туручемпіонату Іспаніїістав одноосібним лідеромтурніру.Зустріч вВільярреалізавершилася з рахунком1:0на користь господарів, у складі якихна14-й хвилині відзначивсяЛеоБаптістан.

В іншому матчі "Сельта" не зумілаобіграти "Ейбар"і упустилашанс потрапитина вершинутурнірної таблиці.Зустріч вЕйбарізавершилася з рахунком1:1.У складі господарівна 3-й хвилині відзначивсяБорхаГонсалес, у гостейна76-й голзабивЯго Аспас.

"Вільярреал"післяшестиматчів посідаєперше місцез16очками, "Барселона" (15)йде другою."Сельта" набрала14очок івідстає від лідерачемпіонату -"Вільярреала"-на два очки.