Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Жеребкування Ліги Європи: всі пари першого раунду

18 червня 2019, 18:23

У першому відбірковому раунді турніру візьмуть участь 94 команди

/ Фото: AFP

Сьогодні відбулося жеребкування першого відбіркового раунду Ліги Європи. 94 команди (87 вийшли безпосередньо і 7 представників попереднього раунду) були поділені на сім груп по десять клубів і дві групи по 12 клубів.

Сіяні і несіяні команди були розподілені на дев'ять груп в рівній мірі. Якщо один з клубів попереднього раунду мав коефіцієнт, завдяки якому він повинен був бути сіяним під час жеребкування першого відбіркового раунду, то будь-який переможець пари з його участю автоматично ставав сіяним.

Представники однієї національної асоціації були розведені по різних парах.

Група 1

  • "Мальме" (SWE) – "Балліміна Юнайтед" (NIR)/"Рунавік" (FRO)
  • "Коннас-Кі" (WAL) – "Кілмарнок" (SCO)
  • "Брейдаблік" (ISL) – "Вадуц" (LIE)
  • "Бранн" (NOR) – "Шемрок Роверс" (IRL)
  • "Вітебськ" (BLR) – "КуПС" (FIN)

Група 2

  • "Ордабаси" (KAZ) – "Торпедо" Кутаїсі (GEO)
  • "Сант-Хуліа" (AND)/"Європа" (GIB) – "Легія" (POL)
  • "Гзіра Юнайтед" (MLT) – "Хайдук" (CRO)
  • "Раднички" (SRB) – "Флора" (EST)
  • ЦСКА София (BUL) – "Титоград" (MNE)

Група 3

Реклама

  • "Маккабі" Хайфа (ISR) – "Мура" (SVN)
  • "Дебрецен" (HUN) – "Кукес" (ALB)
  • "Женесс" (LUX) – "Тобол" (KAZ)
  • "Стяуа" (ROU) – "Мілсамі" (MDA)
  • "Чукарички" (SRB) – "Бананц" (ARM)

Група 4

  • "Крузейдерс" (NIR) – Б-36 (FRO)
  • "Інтер" Турку (FIN) – "Брондбю" (DEN)
  • "Приштина" (KOS)/"Сент-Джозефс" (GIB) – "Рейнджерс" (SCO)
  • "Корк" (IRL) – "Прогрес" (LUX)/"Кардіф Мет Юніверсіті" (WAL)
  • "Мольде" (NOR) – "КР Рейк'явік" (ISL)

Група 5

  • "Левські" (BUL) – "Ружомберок" (SVK)
  • "Академія Пандєв" (MKD) – "Зріньські" (BIH)
  • "Зета" (MNE) – "Фехервар" (HUN)
  • "Шахтар" Солігорськ (BLR) – "Хіберніанс" (MLT)
  • "Нефтчі" (AZE) – "Сперанца" (MDA)

Група 6

  • "Олімпія" (SVN) – РФШ (LVA)
  • "Гонвед" (HUN) – "Жальгіріс" (LTU)
  • "Радник" (BIH) – "Спартак" Трнава (SVK)
  • "Фола" (LUX) – "Чихура" (GEO)
  • "Алашкерт" (ARM) – "Македонія" (MKD)

Група 7

  • "Динамо" Тбілісі (GEO) – "Ла Фіорита" (SMR)/"Енгордані" (AND)
  • "Широкі Бієг" (BIH) – "Кайрат" (KAZ)
  • "Кауно Жальгіріс" (LTU) – "Аполлон" (CYP)
  • "Вентспілс" (LVA) – "Теута" (ALB)
  • "Краковія" (POL) – "Дунайська Стреда" (SVK)

Група 8

  • "Стьярнан" (ISL) – "Левадія" (EST)
  • "Баррі Таун" (WAL)/"Кліфтонвіл" (NIR) – "Хеугесунн" (NOR)
  • "Рітеряй" (LTU) – "Клаксвік" (FRO)/"Тре Фіорі" (SMR)
  • "Динамо" Мінськ (BLR) – "Лієпая" (LVA)
  • "Норчепінг" (SWE) – "Сент-Патрікс" (IRL)
  • "Абердін" (SCO) – "РоПС" (FIN)

Група 9

  • "Домжале" (SVN) – "Бальцан" (MLT)
  • "Лячі" (ALB) – "Хапоель" Беєр-Шева (ISR)
  • "Будучность" (MNE) – "Нарва" (EST)
  • "Сабаіл" (AZE) – "Університатя" (ROU)
  • "Пюнік" (ARM) – "Шкупи" (MKD)
  • АЕК (CYP) – "Петрокуб" (MDA)

Матчі пройдуть 11 і 18 червня.

Раніше Ребров, Григорчук та Швед дізналися перших суперників у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що Лігу Європи 2019 роки виграв лондонський "Челсі":

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...