Боттас виграв у Гамільтона кваліфікацію першого Гран-прі Формули-1

4 липня, 18:17

Олег Люлька Олег Люлька

Перші дві позиції стартової решітки в недільній гонці дісталися пілотам "Мерседеса"

У неділю, 5 липня, на трасі "Шпільберг" відбудеться перша гонка сезону Формули-1 – Гран-прі Австрії. Напередодні ж пройшла кваліфікація, переможцем якої став фін Валттері Боттас. Другий результат показав його напарник по "Мерседесу" Льюїс Гамільтон. Нагадаємо, днем раніше саме Гамільтон був найкращим у вільних заїздах.

Валттері Боттас / Фото: Reuters

Раніше ми писали, що Берні Екклстоун в 89 років знову став батьком: у колишнього господаря Формули-1 з'явився син за 25 хвилин. До цього у легендарного британця народжувалися тільки доньки. Старшій з них зараз – 65 років.