Сонце збиває з ніг: автогонщик знеприомнів після змагань на очах журналістів

9 червня, 09:17

Олена Павлова Олена Павлова

Лікарям довелося надавати йому медичну допомогу

Гонщик популярної американської серії NASCAR Бубба Воллес несподівано втратив свідомість після гонки в Атланті. Воллес буквально відключився на очах присутніх під час інтерв'ю після змагань, і лікарям довелося надавати йому медичну допомогу. Раніше ми повідомляли, що відома гоночна серія повертається і проведе вісім гонок за місяць.

Причиною такого стану 26-річного американського пілота стала екстремальна спека в Атланті – 500-мильний заїзд (близько 805 км) пройшов при температурі понад 30 градусів. Зрештою, крім Воллеса, ще двоє пілотів відчували себе зле після гонки – Джош Беліккі, який звернувся до медиків, і Райан Ньюман, який відмовився від інтерв'ю. Але з усіма пілотами вже все гаразд.

Відзначимо, що для Воллеса це вже не перша подібна ситуація – під час свого дебюту в NASCAR Cup в 2017 році він також знепритомнів після гонки на трасі в Поконо.

Перемогу в цій непростій гонці під палючим сонцем здобув гонщик Stewart-Haas Racing Кевін Гарвік. Другим і третім фінішували пілоти команди Joe Gibbs Racing – Кайл Буш і Мартін Труекс-молодший.

Ми також писали, що гоночна машина завмерла в повітрі під час аварії.

Дивіться також сюжет про Айртона Сенну – життя і смерть великого гонщика Формули-1