24 грудня 2018, 22:14

Попереду у донеччан матч проти "Кременчука", а киян чекають матчі з "Дніпром"

Фото uhl.ua

Фото uhl.ua

У Києві відбувся перший матч 25-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому "Крижані Вовки" приймали "Донбас". Для київської команди ця зустріч стала другою за два дні, і навряд чи хтось очікував, що "вовки" дадуть бій шестикратному чемпіону України.

Проте, саме "Крижаним Вовкам" під завісу першого періоду вдалося відкрити рахунок: Микита Шабанов виїхав з-за спин захисників, і точним кидком відправив шайбу у сітку воріт Богдана Дяченка.

Рахунок 1: 0 протримався на табло майже 15 хвилин, коли Віталій Лялька обіграв чотирьох польових гравців "вовків" і реалізував більшість. Щоправда, вже через п'ять хвилин команді Миколи Сидорова вдалося знову вийти вперед – чисельну перевагу реалізував Олексій Черемнов.

На третій період "Донбас" вийшов розлюченим, а "Крижаним Вовкам" дала знати про себе фізична втома – за шість хвилин у стані донеччан ще двічі відзначився Віталій Лялька, по шайбі також закинули Ілля Коренчук і Сергій Кузьмик. На 55-й хвилині "Крижані Вовки" скоротили розрив завдяки Микиті Шабанову, але більше відзначитися у воротах Сергія Костенка киянам не вдалося.

"Донбас" переграє "Крижаних Вовків", двічі поступаючись по ходу зустрічі, і продовжує підготовку до останнього офіційного матчу в 2018 році, який відбудеться 29 грудня в Дружківці. Суперником донеччан стане "Кременчук". "Крижаним Вовкам" же належить дводенний виїзд у Херсон – кияни проведуть дві зустрічі з "Дніпром" 29 і 30 грудня.

"Крижані Вовки" – "Донбас" 3: 5 (1: 0; 1: 1; 1: 4)

Шайби: 1: 0 Шабанов (Дворник, Черемнов) 19:55. 1: 1 Лялька – більш., 34:22. 2: 1 Черемнов (Шабанов, Дворник), 39:19. 2: 2 Лялька (Пуголовкін), 46:06. 2: 3 Коренчук (Лялька), 47:56. 2: 4 Кузьмик (Костиков), 51:52. 2: 5 Лялька (Пуголовкін, Коренчук – більш), 52:52. 3: 5 Шабанов (Дворник, Черемнов), 54:59.

"Крижані Вовки": Власенко; Сівірін, Чикида, Мікульчик, Давиденко, Приваліхін; Найдьонов, Дворник, Бурнатов, Боронило, Шабанов, Черемнов, Крюченкін.

"Донбас": Костенко; Григор'єв – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Александров; Лялька – Мазур – Пуголовкін, Кирющенков – Кузьмик – Костиков, Карпенко – Разумов – Коренчук, Деніскін – Новиков – Мойсіо.

Раніше ми писали, що в "Донбас" перейшов нападаючий "Бостон Брюїнз".