Канадець виграв змагання в могулі на Олімпіаді-2018

12 лютого 2018, 16:04

Мікаель Кінгсбері приніс Канаді друге "золото" Ігор у Пхенчхані

Мікаель Кінгсбері. Фото Getty

Канадський фристайлист Мікаель Кінгсбері завоював золоту медаль в змаганнях по могулу на Олімпійських іграх в Пхенчхані.

У головному фіналі Кінгсбері набрав 86,63 бала. "Срібло" дісталося австралійцю Меттью Грему (82,57). "Бронза" у японця Даіті Хари (82,19).

Кінгсбері завоював своє перше олімпійське "золото" в кар'єрі. Чотири роки тому на Іграх в Сочі він став срібним призером.

Українців в чоловічих змаганнях по могулу на Олімпаде-2018 не було. У жіночому турнірі Тетяна Петрова посіла підсумкове 30-те місце.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Відзначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 доступний на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.

Також проходить опитування уболівальників на звання головної красуні збірної України на Олімпіаді. Поки перемагає фігуристка Олександра Назарова.