Кенієць Мананг виграв "золото" чемпіонату світу з бігу на 1500 метрів

13 серпня 2017, 23:10

За підсумками забігу на подіумі опинилися два кенійця і норвежець

Реакція Манангоя на перемогу. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики сьогодні чоловіки розіграли медалі з бігу на 1500 метрів.

Чемпіоном світу став кенієць Елайджа Мотоней Манангой, який прибіг першим з часом 3.33,61.

Срібним призером світової першості змагань став ще один представник Кенії Тімоті Черуйот. Третє місце зайняв норвежець Філіп Інгебрігтсен.

В активі збірної України лише одна медаль на чемпіонаті світу. "Срібло" зі стрибків у висоту виграла Юлія Левченко.

Раніше ми писали, як американка Ініка Макферсон вразила публіку на ЧС своїм зовнішнім виглядом.