Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання

3 серпня 2018, 20:01

Українець виграв дистанцію 400 метрів вільним стилем

Романчук після фінішу. фото AFP

Український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль чемпіонату Європи з літніх видів спорту, який проходить в Глазго. Романчук став першим на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Романчук переміг з результатом – 3.45,18. Друге місце зайняв норвежець Хенрік Крістіансен (3.47,07), бронзова медаль у німця Хеннінга Мюллейтнера (3.47,18).

Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.

Це друга медаль українців на чемпіонаті Європи. Раніше синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук завоювали "срібло".

Відзначимо, що в Глазго проходить перший в історії чемпіонат Європи з літніх видів спорту – це об'єднані континентальні змагання з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та триатлону.

Нагадаємо, що сьогодні срібний призер чемпіонату світу 2017 року і переможець чемпіонату світу 2018 року в приміщенні російський стрибун у висоту Данило Лисенко був не допущений до чемпіонату Європи через три пропуски допінг-тестів протягом року.