Опитування: розчарування року в українському спорті

31 грудня 2016, 13:08

Виберіть головне розчарування 2016 року в українському спорті

Опитування: розчарування року в українському спорті

Опитування: розчарування року в українському спорті

Уроці, що минаєвукраїнськомуспортібулине тільки перемоги, алеірозчарування.Візьміть участьвопитуваннітавиберітьголовнезних.

ЗбірнаУкраїнинаЄвро-2016

Нашазбірнасталанайгіршою командоючемпіонатуЄвропиу Франції.Трипоразкивтрьохматчахжодногозабитого гола (0:2зНімеччиноюіПівнічною Ірландією,0:1зПольщею).ПісляЄвроголовнийтренерМихайлоФоменкоподавувідставку,ановимнаставникомзбірноїставАндрійШевченко.

Реклама

УкраїнанаОлімпіаді-2016

ОлімпіадавБразиліїсталанайбільшпровальнимилітнімиІграмивісторіїзбірноїУкраїни.Нашіспортсменизавоювали всього 11 медалей: 2золоті,5срібнихі4бронзовімедалівилилисяажв31-езагальнокоманднемісце.Доцьогоантирекордза якістюнагородналежавСіднею-2000,дебуло23медалі,включаючитри-найвищого ґатунку.

Володимир Кличко

Багаторічнийлідернадважкого дивізіонувпрофесіональному боксівнаприкінці 2015року програв за очкамиТайсонуФ'юріівтративвсі своїчемпіонськіпояси.Цього рокуВолодимир непровівжодногобою:двічіз винибританськогобоксеразривавсяреваншзТайсономФ'юрі,іншібоїкомандаукраїнськогобоксеравирішила неорганізовувати.ВкінцірокупідписаноконтрактнабійКличко-Джошуа29квітня2017 року.НамоментпроведеннябоюВолодимирубудевже41рік.

Реклама

В тренді
Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

"Динамо"

ЧемпіонУкраїнивнинішньомусезонібезнадійновідстає в таблицівіддонецького"Шахтаря"-після18турів"гірники"попередуна13очок.УЛізічемпіонівкомандаСергіяРебровазайнялаостаннє місцевгрупі.

Інші опитування:

Спортсмен 2016 року в Україні

Реклама

Спортсменка 2016 року в Україні

Команда року в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти