Українка Білодід виграла "золото" турніру серії Grand Slam у Парижі

8 лютого, 19:20

Наша спортсменка перемогла дзюдоїстку з Японії

Дар'я Білодід

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла золото турніру серії Grand Slam у Парижі (Франція). У фіналі Білодід у ваговій категорії до 48 кг перемогла дзюдоїстку з Японії Вакану Кога.

Інша українка Ганна Шурова стала 7-ою у категорії до 52 кг.

Нагадаємо, що минулого року Білодід виграла світову першість і стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо. Також в червні 2019 року Дарина виграла золоту медаль Європейських ігор в Мінську.

До речі, зірковий українець потролив Дар'ю Білодід за "драний" вигляд в США. Олег Верняєв не залишив без уваги фотографії чарівної дзюдоїстки, якими вона поділилася в Instagram.

"Шахтар" – "Бенфіка": відео голів Ліги Європи і найцікавіші моменти матчу в Харкові

Як ми писали раніше, в Японії спеціально під Білодід готують нову суперницю. 19-річній українці вже практично вішають на шию золоту медаль Олімпіади-2020 в Токіо. Але конкуренти не опускають руки.

Дивіться, як українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала "золото" у фіналі світової першості