Усейн Болт виграв перші змагання в цьому році

15 травня 2016, 10:47

Знаменитий спринтер не вибіг з 10 секунд на стометрівці

Усейн Болт. Фото AFP

Шестиразовий олімпійський чемпіон і 11-кратний чемпіон світу ямайський спринтер Усейн Болт виграв свій перший офіційний старт в сезоні, здобувши перемогу в змаганнях на Кайманових островах.

Ямаєць пробіг дистанцію 100 метрів за 10,05 секунди. Друге місце в забігу зайняв американець Дентаріус Лок (10,12), третє – також спортсмен з Ямайки Кемарі Бейлі-Коул (10,18).

В останній раз Болт виступав на міжнародному турнірі в серпні минулого року на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні. У січні Болт пошкодив щиколотку і якийсь час не тренувався.

Раніше Болт підтвердив, що майбутня Олімпіада в Ріо-де-Жанейро в серпні стане для нього останньою.