Рафаель Надаль з рекордом виграв римський "Мастерс"

20 травня 2019, 11:24

Іспанець обіграв Джоковича і встановив рекорд за кількістю перемог у матчах з першими ракетками світу

/ Фото: AFP

Іспанський тенісист Рафаель Надаль захистив титул на грунтовому турнірі серії "Мастерс 1000" в Римі. У фінальному матчі друга ракетка світу Надаль завдав поразки лідеру рейтингу АТР сербу Новаку Джоковичу з рахунком – 6: 0, 4: 6, 6: 1. Зустріч тривала 2 години 25 хвилин. Надаль за весь матч не подав жодного ейсу і не зробив жодної подвійної помилки. При цьому іспанець реалізував 6 брейк-пойнтів з 17. Джокович подав 7 ейсів, 1 раз помилився на подачі і реалізував 1 брейк з 2 у другому сеті.

Надаль виграв 81-й титул у кар'єрі і перший у сезоні-2019. Він став першим тенісистом у 2019 році, який зумів захистити титул, завойований у 2018 році. Крім того, Надаль збільшив тривалість серії перемог на грунтових турнірах до 16 років. Уже 16 років поспіль іспанського тенісиста виграє хоча б один турнір на грунті в році.

Також Рафаель Надаль встановив рекорд за кількістю перемог у матчах з першими ракетками світу. У фіналі змагань в Римі він у 20-й раз в кар'єрі обіграв лідера рейтингу АТР, обійшовши таким чином німця Бориса Беккера.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Баланс Надаля у матчах з першими ракетками світу складає 20-18, Беккера – 19-17. Надаль – єдиний діючий тенісист, який має позитивну статистику в матчах з першими ракетками світу. Всього таких тенісистів четверо – крім іспанця і німця це швед Бьорн Борг і голландець Ріхард Крайчек.

Нагадаємо, днями екс-першій ракетці світу британцеві Енді Маррею був привласнений титул сера. Урочисту церемонію посвяти у лицарі, що пройшла в Букінгемському палаці, провів особисто принц Чарльз.