Євро-2016: Україна стала першою збірною, яка не забивала в п'яти матчах поспіль на чемпіонатах Європи

21 червня 2016, 21:22

"Суха" серія української збірної тягнеться ще з Євро-2012

Фото AFP

Фото AFP

Збірна України безславно завершила виступ на Євро-2016. Підопічні Михайла Фоменка у заключному матчі групового етапу поступилися Польщі – 0:1.

Єдиний гол у матчі на початку другого тайму забив Якуб Блащиковські, який вийшов кількома хвилинами раніше на заміну.

Україна стала першою збірною в історії чемпіонатів Європи, яка не забивала в п'яти матчах поспіль на турнірах.

Раніше наша команда поступилася Німеччині і Північній Ірландії з однаковим рахунком – 0:2. А на Євро-2012 українські футболісти програли французам (0:2) і англійцям (0:1).