У поєдинку лідерів Чехія обіграла Ісландію

16 листопада 2014, 23:39

Остров'яни забили і собі, і супернику

Чехія перемогла вдома. Фото AFP

Збірні Чехії та Ісландії виграли перші три зустрічі групового етапу відбору на Євро-2016. Причому обидві команди обіграли бронзового призера ЧС-2010 команду Голландії. Тож зустріч лідерів групи А викликала підвищений інтерес.

Ісландці першими відкрили рахунок. Вже на 9-й хвилині відзначився Сігурдссон. Господарі забили в роздягальню. На першій компенсованій хвилині тайму відзначився Кадерабек. Ну а перемогу Чехії (2:1) приніс ісландець Хальдорссон, який забив м'яч у свої ворота на 61-й хвилині.

В іншому матчі групи Туреччина обіграла Казахстан – 3:1.