Алжир зіграє з Росією за вихід у плей-офф ЧС-2014

22 червня 2014, 23:54

У матчі другого туру ЧС-2014 збірна Алжиру з рахунком 4:2 обіграла Південну Корею і обійшла Росію в таблиці

Алжир обіграв Південну Корею з рахунком 4:2. Фото AFP

У неділю відбувся другий тур у групі H Чемпіонату світу в Бразилії. Росія програла Бельгії (0:1), а збірна Алжиру з рахунком 4:2 завдала поразки команді Південної Кореї.

Результат зустрічі став зрозумілим вже в першому таймі: голи Слімані, Халіша та Джабу дозволили африканській команді повести з рахунком 3:0. У другому таймі Сон Хьюн Мін подарував надію корейцям, яку через 10 хвилин розвіяв м'яч Брахімі – 4:1. Останнє слово у матчі залишилося за корейцями – Ку Чжа Чоль зробив рахунок 4:2 на 72-й хвилині матчу.

Таким чином, вихід з групи гарантувала собі збірна Бельгії (6 очок). Росія та Алжир розіграють путівку в особистій зустрічі в останньому турі, а корейці залишають лише теоретичні шанси на вихід в 1/8 фіналу.