ФІФА може покарати Роббена за симуляцію в грі з Мексикою

30 червня 2014, 19:55

Футболіст зізнався, що симулював порушення

Роббен може поплатитися за симуляцію. Фото AFP

Півзахисникові збірної Нідерландів Ар’єну Роббену загрожують санкції з боку ФІФА після його визнання в симуляції під час матчу 1/8 фіналу ЧС-2014 з Мексикою.

Доля путівки до чвертьфіналу в цій грі визначилася на останніх хвилинах, коли Роббен впав у чужій штрафній і заробив пенальті, завдяки якому голландці і здобули вольову перемогу з рахунком 2:1. Роббен не став приховувати, що симулював, однак уточнив, що мав на увазі не епізод з призначенням пенальті, а момент, який стався ще в першому таймі.

ФІФА може трактувати поведінку Роббена як порушення принципів фейр-плей і покарати гравця, повідомляє BBC. Ще в лютому президент ФІФА Зепп Блаттер закликав застосовувати санкції щодо футболістів, які пірнають, симулюють травми і затягують час.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Королівський футбольний союз Нідерландів (KNVB) опублікував повідомлення про те, що слова Роббена були невірно передані, і насправді він мав на увазі, що впав дуже легко.