Клієнти системи придбання автомобілів у группах АвтоТак отримали значні переваги

PR

19 Мая 2011, 10:00

У травні програма "АвтоТак" продовжує дивувати клієнтів.

Клієнти системи придбання автомобілів у группах АвтоТак отримали значні переваги

З 1 травня по 31 травня 2011 р. у мережі салонів "АвтоТак" діє безпрецедентна акційна пропозиція, за якою кожен клієнт, котрий протягом зазначеного періоду уклав угоду на придбання автомобіля, разом із авто отримує 10 повних внесків у подарунок. Сума десяти повних внесків, що включають в себе оплату автомобіля, страховий платіж та вартість послуг, стане суттєвим заощадженням коштів як для власників бюджетних моделей, так і для пошановувачів більш дорогих автівок. Наприклад, сума десяти повних внесків за автомобіль "I-VAN" складає 43 396,20 грн.

Акція діє в салонах дилерської мережі корпорації "УкрАВТО" та в ексклюзивних салонах, розташованих по всій країні. Загалом мережа "АвтоТак" налічує 177 салонів у 89 містах України.

Дія акції поширюється на всі марки та моделі автомобілів, що пропонуються за програмою "АвтоТак": автівки з модельного ряду KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, а також комерційну лінійку JAC, TATA, I-VAN.

"АвтоТак" – програма придбання автомобілів у групах передбачає купівлю автомобілів за рахунок об’єднаних коштів учасників групи, які сплачують його вартість щомісячними внесками.

Основними перевагами цієї форми придбання автомобілів є:

  • доступний щомісячний внесок,
  • невисокий відсоток плати за послуги компанії-адміністратора програми,
  • відсутність обов’язкової передоплати за автомобіль,
  • мінімальний пакет документів, необхідний для оформлення угоди.

Організатором та адміністратором програми "АвтоТак" є ТОВ "АВТО ПРОСТО" за підтримки найбільшого національного виробника, дистриб´ютора автомобілів та постачальника сервісних послуг АТ "УкрАВТО".

Завдяки системам придбання у групах понад 40 300 українських громадян стали автовласниками.

Детальніше про умови акції та придбання автомобілів у групах можна дізнатись на офіційному сайті www.autotak.com.ua або в салонах мережі "АвтоТак".

Вы сейчас просматриваете новость "Клієнти системи придбання автомобілів у группах АвтоТак отримали значні переваги". Другие Автоновости смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...