Мы обновили правила сбора и хранения персональных данных

Вы можете ознакомиться c изменениямы в политике конфиденциальности. Нажимая накнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с обновленными правилами и даете разрешение на использование файлов cookie.

Принять

Реакция ФФУ на заявление Савченко

24 октября 2008, 17:33

Сегодня | Спорт

Президент ФФУ Григорий Суркис берет под личный контроль дело по расследованию заявления президента "Десны" о коррупции в украинском футболе

Вслед за ПФЛ также отреагировала на скандальное заявление президента ФК "Десна-Партнер" Алексея Савченко о коррупции в отечественном футболе и ФФУ. Президент федерации Григорий Суркис берет под свой личный контроль расследование этого дела. Ниже приводим текст письма президента ФФУ в оригинале:

Заяву президента ПФК "Десна-Партнер" (Чернігів) Олексія Савченка щодо участі його клубу у корупційних діях буде ретельно перевірено відповідними підрозділами ФФУ.

Реклама

Ми діятимемо у суворій відповідності до вимог Статуту, Регламенту, Дисциплінарних правил та Кодексу етики і чесної гри ФФУ. Якщо в цьому виникне потреба, органи футбольного правосуддя можуть звернутися за допомогою і до державних правоохоронних структур.

Мене поінформовано про те, що ПФЛ вже відреагувала на це інтерв’ю і спрямувала його на розгляд Комісії з етики та чесної гри. Тому я переконаний, що деталі цієї резонансної теми невдовзі стануть відомі широкій футбольній громадськості.

В тренде
Порошенко о "формуле независимости": у украинцев есть проблема
Фото: Facebook "Европейской солидарности"

Головне, не слід поспішати з публічними висновками. Нехай в усьому розберуться компетентні фахівці, які й розставлять всі крапки над "і". Адже наше завдання − не здійняти черговий скандал, а належним чином відреагувати на дуже серйозні звинувачення з боку Олексія Савченка.

Зважаючи на актуальність порушеної проблеми, як президент ФФУ я беру під особистий контроль розслідування цієї справи.

Смотрите ВИДЕОзаявления Алексея Савченко.

Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Реклама

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Loading...