Що підготувала найкраща дистанційна школа до нового навчального року

23 червня 2021 8:00

PR

В "Оптімі" анонсують повне оновлення навчальних матеріалів, додаткових опцій і уроків. Оцінити новинки можна вже влітку

Учні радісно зустрічають довгоочікувані літні канікули, а дистанційна школа "Оптіма" працює 24/7, щоб підготуватися до нового навчального року. Тут анонсують повне оновлення навчальних матеріалів, додаткових опцій і уроків.

Готуємося до першого класу

Навчання в "Оптімі" – це яскравий, захопливий і ефективний навчальний процес, мотивована дитина і постійна увага вчителів.

Замість ксерокопій підручників, нудних домашніх завдань – нові яскраві мультимедійні уроки, захопливий інтерактивні вправи. Замість примусу і строгості – мотивація, жага знань, індивідуальна навчальна програма та освітні методики, що відповідають сучасним тенденціям.

Це лише мала частина того, що може запропонувати "Оптіма" дітям.

Дистанційна школа "Оптіма" – одна з кращих в Україні шкіл за результатами ЗНО 2020. Навчатися тут може будь-яка дитина, незалежно від місця проживання, розкладу або індивідуальних потреб.

Уже з першого вересня на молодші класи в "Оптімі" чекають:

 • власна освітня платформа, індивідуальна програма навчання;
 • переосмислена, доповнена база мультимедійних навчальних матеріалів, повністю нові мультиплікаційні та інтерактивні уроки, понад 15 000 розвивальних завдань за програмою Smart Kids;
 • онлайн-класи, розраховані на невелику кількість учнів з постійним супроводом тьютора;
 • Oxford Learn і іноземні мови вже з 1-го класу.

Завдання середньої школи

Учні середніх класів з нетерпінням чекають канікул. Але що робити, якщо дитина не хоче повертатися в школу? З подібною проблемою сьогодні стикаються безліч батьків і дітей.

Багато дітей просто хочуть вчитися по-іншому і змінивши навчальний заклад показують раніше небачений ентузіазм і успіхи. В "Оптімі" ретельно стежать за мотивацією дитини, допомагають їй вчитися у своєму режимі, отримати максимум від шкільних років.

Надолужити упущення шкільної програми та підтримати бажання вчитися в "Оптімі" допомагають:

 • індивідуальний навчальний план;
 • кращі мультимедійні лекції;
 • авторські освітні матеріали;
 • комбіновані уроки з елементами анімації та 3D;
 • відсутність ранніх підйомів і необхідності витрачати час на дорогу до школи;
 • поглиблена математика з інтерактивною навчальною платформою GIOS;
 • можливість підключити постійний супровід тьютора.

Літо перед ЗНО

Випускний клас – це фінішна пряма перед відповідальними іспитами та зовнішнім оцінюванням. Крім шкільної програми майбутні випускники шкіл займаються повторенням матеріалу за минулі роки.

Часу дуже мало, а повторити треба багато? В таких умовах учневі краще підійде сильна дистанційна школа, з курсами підготовки до ЗНО. В "Оптімі", крім сильної основної програми, можна скористатися курсами підготовки до ДПА та ЗНО в рамках Optima Academy – унікального простору різноманітних курсів. Такий підхід не тільки заощадить гроші на репетиторів і вивільнить кілька годин в день, але й допоможе зробити звичайні заняття ефективніше, продуктивніше і цікавіше.

Учні "Оптіми", крім українського, можуть також отримати диплом США. Це дозволяє вибирати виші для навчання по всьому світу, не прив'язуючись до політичних і географічних кордонів.

Літні канікули – це довгоочікуваний відпочинок для дітей, а команда "Оптіми", тим часом робить все для того, щоб учні у вересні повернулися в оновлену, сучасну школу, яка стане ще комфортніше, цікавіше й ефективніше! Ми стаємо кращими для вас!

Оцінити оновлену "Оптіму" можна вже влітку, скориставшись безкоштовним демодоступом. Будь-які питання, що виникнуть, можете задавати за телефонами: +38 0673339187, +38 0993339187.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти