У Львові відкрили представництво найбільшої мережі турецьких клінік Acıbadem

12 липня 2021 10:00

Актуально

Потрапити на прийом до одного із 3500 лікарів, багато з яких всесвітньо відомі, можна буде, не виїжджаючи зі Львова

8 липня у Львові на вулиці Дж. Дудаєва, 9 відбулося відкриття офіційного представництва міжнародної мережі клінік Acıbadem. Тепер, звернувшись до представництва Acıbadem у Львові, українці зможуть отримати професійну допомогу по організації лікування у турецькій мережі клінік.

Багато пацієнтів сьогодні обирають лікування за кордоном, орієнтуючись на кваліфікованих лікарів і першокласне обладнання. У списку країн, чиї клініки прославилися успішними історіями лікування, все частіше з'являється Туреччина, і недарма: саме тут розташована мережа клінік Acıbadem.

Група медичних компаній Acıbadem заснована в 1991 році. Сьогодні у складі мережі Acıbadem налічується 21 сучасна багатопрофільна клініка і 13 медичних центрів у 4 країнах світу. Щорічно понад 50 мільйонів пацієнтів, включаючи велику кількість іноземців, звертаються сюди за допомогою.

Acıbadem стала популярним і шанованим брендом в усьому світі завдяки новітньому обладнанню та широкому спектру послуг, включаючи діагностику (МРТ, ПЕТ КТ, ОФЕКТ КТ) та лікування за всіма медичними напрямками – є кілька спінальних центрів, Центр спортивної медицини, акредитований FIFA, центри роботизованої хірургії, центри трансплантації органів (печінки, нирок, кісткового мозку), а також центри онкології, нейрохірургії, кардіології, естетичної хірургії і багато інших.

Тепер послуги Acıbadem доступні і у Львові. Під час відкриття представництва директор із розвитку міжнародного бізнесу мережі клінік Acıbadem Іл’яс Бенвеністе привітав гостей, урочисто розрізав червону стрічку разом із колегами і розповів про переваги клініки, передові методи лікування та діагностики захворювань.

Тож, тепер кожен житель України, звернувшись до представництва Acıbadem у Львові, може отримати професійну допомогу з організації лікування в турецькій мережі клінік. Потрапити на прийом до одного із 3500 лікарів, багато з яких всесвітньо відомі, можна буде, не виїжджаючи зі Львова. Надавши історію хвороб, пацієнти зможуть дізнатися другу думку кваліфікованого лікаря. Співробітники Acıbadem на найвищому рівні нададуть всі необхідні послуги з оформлення документів, організації "медичної подорожі", розміщення пацієнтів і супроводу до повернення додому.

У Туреччині пацієнтів зустрічають в аеропорту, забезпечують VIP-трансфер у готель і клініку, пропонують послуги перекладача. Завдяки команді професіоналів перебування в клініці стає своєрідною подорожжю до одужання, кожен оточений увагою і турботою. Співробітники клініки роблять все можливе, щоб лікування проходило у комфортних умовах і було максимально ефективним. Атмосфера клініки Acıbadem нагадує п'ятизірковий готель.

Мережа клінік Acıbadem продовжує збільшувати свою присутність у межах України – вже довгий час активно функціонує представництво у Києві. Також заплановані відкриття представництв у Харкові та Одесі.

Для отримання необхідної інформації кожен бажаючий може звернутися в офіційне представництво Acıbadem у Львові, яке знаходиться на вул. Джохара Дудаєва, 9. Телефон: +380 32 261 09 09. А також, щоб завжди бути в курсі усіх новин мережі клінік Acıbadem, можна підписатися на нашу сторінку Facebook Acibadem Ukraine.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти