Координатор Гуманітарного штабу при фонді Ріната Ахметова – про допомогу жителям Донбасу: Це надія на життя

23 серпня 2014, 11:17

Віра Холмогорова

В Маріуполі йде розвантаження продуктів, дитячого харчування та засобів гігієни для жителів Донецької і Луганської областей

Засновникблагодійногофонду РінатАхметовпередавсловаособистоїподякитим,хто зараз займаєтьсягуманітарнимвантажемвМаріуполі,повідомилажурналістамкоординаторГуманітарногоштабуприфондіРінатаАхметоваРиммаФіль."Вкрайзворушливоі дужеважливо передатисловащирої підтримкивідРінатаЛеонідовича",-сказалавона.

Нагадаємо,щобуквальнотиждень томуРінатАхметовдавдоручення організуватидоставкудопомоги,і осьвжесьогоднівона знаходитьсявМаріуполі."Ми,жителіДонбасу,як ніхторозуміємо,наскількице потрібно.Цене простотушонкаабозгущене молоко.Це-надіяна життяі надіяна те,щовсе у насбудедобре.Надіянанашуперемогу",-підкреслилаРиммаФіль.

Сьогоднігуманітарнудопомогупочнутьдоставлятивмісцяпроживанняпереселенців.Першінаборипотраплятьврукилюдямвжевнайближчі години.

За словамимераМаріуполяЮріяХотлубея,заразвмісті проживаютьтисячілюдей,якібулизмушеніпокинутисвої будинкивзоніконфлікту."ЯхочуподякуватиРимміФільі в її особіФондуРінатаАхметовазатудопомогу,яку винадаєтепереселенцям.Щодня до насприбуваєбільше 500 людейіз зониактивнихбойовихдій.Соціальне навантаженнянамістовеличезна:більше 6000переселенцівособливопотребують допомоги,впродуктаххарчування.І ціпродуктовінабори- величезнадлянихдопомога.З сьогоднішнього дня мипочнемороздачуцихпродуктовихнаборів,щобпідтриматитих,хтопотребує",-заявиввін.

Тим часомвМаріуполіпродовжуєтьсярозфасовкагуманітарноїдопомогидляжителівДонецькоїіЛуганськоїобластей.Розвантажуватифуридопомагаютьволонтери,більшістьз яких- співробітникипідприємств групиСКМвМаріуполі-МеталургійногокомбінатуіменіІллічаікомбінату"Азовсталь",атакож співробітникиДСНС.ПершийешелонгуманітарногорейсуРінатаАхметовадоставиввМаріупольбільш2тисячтоннгуманітарноїдопомоги.ЖителямДонбассароздадуть200 000продуктовихнаборів,вяківходять у томучисліцукор,крупи,борошно,чай,соки,консервиі макароннівироби.Цихпродуктівлюдямвистачитьнадва тижні.

Дляжителівзвільненихміст,вяких проживаютьпереселенці, зокрема,Маріуполь,Святогірськ,Курахово,Добропілля,Щастяіінші,будутьпередані10 000гігієнічнихнаборів.Кожен знихпокриєпотребинаодинмісяцьдля родин з3-хосіб.Крімтого, родиниу звільненихмістахіпереселенціз дітьмиотримають5000дитячихнаборів.

В тренді
Рясна злива перетворила Харків на Венецію: на вулицях помітили човни (фото, відео)

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Гуманітарний рейс Ріната Ахметова

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти