Полк "Азов" вивели з Маріуполя

27 серпня 2016 7:44

Бойцов доручили чатувати на недіючих блокпостах і спостережних пунктах поза зоною бойових дій

ОкремийзагінспеціальногопризначенняНацгвардії"Азов"вивелизМаріуполяіперекинуливЗапорізькуобласть.Про цеповідомила прес-служба "Азова".

Реклама

"АзовдійсновиводятьзМаріуполя.За наказомкомандуванняНаціональноїгвардіїУкраїни,частиноюякоїєООСНАЗОВ10днівназадчастинупідрозділівбулавиведенавЗапорізькуобластьдлявиконанняабсолютноневластивихзавданьдляспецпідрозділу.КомандуванняНГУне придумалонічогокращого,якпоставитибійцівАзовачергуватинанедіючихблокпостахіспостережнихпунктахпоза зоноюАТО",-йдетьсявзаяві.

У тойжечас,прес-секретар"Азова"Мар'янаХмаркауточнилавкоментарі Громадському,щодеякіпідрозділиполкувсе-такизалишатьсявМаріуполі.

В тренді
Страшна злива затопила Чернівці: падали дерева і зупинки (фото, відео)
Наслідки негоди. Фото: колаж "Сьогодні"

"Там все ще залишаються наші бійці, але їх кількість ми не можемо розголошувати, тому що це військова таємниця. Але це правда, що більшість військових "Азова" зараз охороняє блок-пости в Запорізькій області, а також морські кордони. До того ж, техніки для роботи на воді нам не дали. Тому у бійців виникають питання, чому підготовлений і професійний полк повинен охороняти бетон. З чим пов'язане таке рішення ми не знаємо, знаємо лише, що ініціатором був командувач НГУ. Але ми в будь-якому випадку виконуємо наказ. Як довго це триватиме, ми не знаємо", – сказала прес-секретар.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти