Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Останні новини Донецька: Запеклі бої за аеропорт і ранок під звуки пролітаючих снарядів

18 січня 2015, 07:20

Всю ніч в місті йшли бої, працює артилерія і вранці

Аеропорт Донецьк контролюють українські військові. Фото:

Аеропорт Донецьк контролюють українські військові. Фото:

СитуаціявДонецькузалишається складною.Бойовики продовжуютьобстріл позиційукраїнських військових, порушуючирежим припинення вогнюнаДонбасі.Протягом декількох днівбандитироблять активніспроби захопитиаеропорт Донецьк,який утримуютьпід своїмконтролем"кіборги".Особливо жорсткіатакибойовики почалипроводитивсуботу,  17 січня.Українські військовіприйняли відповідні заходи,  відбивши у бойовиків "коридор".

"Дорога життя"

В результаті проведенняспецопераціїпорозблокуваннюукраїнських військовихвновому терміналівдалосявивезти всіхпоранених і вбитихіз зониаеропорту Донецьк, про щоповідомив радникпрезидентаУкраїниЮрійБірюков.

За його словами, військовівивезлиз донецького аеропортутрьохзагиблих іпонад 20 поранених, відбившичастину території.Прицьомуартилеріяпрацювала зобох сторін.

"Нашіпрацюютьна випередженняза данимирозвідки.РозширюєтьсязонаконтролюнавколоДАП", -зазначив радникпрезидента.

Бірюковдодав,що станомна 20:0017 січняартилерійські залпивщухли.Проте пізнішеввечерірадникпрезидентазаявив про те, що групаукраїнських військовихзумілапробратисяваеропорт Донецька.

Якповідомилопізноувечері 17січня "ГромадськеТБ"з посиланнямнавласне джерело, операцієюврайонідонецького аеропортукомандуєособистоначальникГенштабу ЗСУгенерал-полковникВікторМуженко.

Вуличні бої

Міжтим,всоціальних мережахз'явилася інформація про те, що українські військовіувійшлидо Донецькаі вночітампочалисявуличні бої.Зокрема,про це повідомляєжурналіст ОлександрАргат.

"В результатіпроведеної операціїз деблокуванняДонецького аеропортуукраїнські військові тасилиДУКПСзайнялистратегічнийплацдарм.Йдутьбоївсамому місті", -опублікуваввінповідомленнясвого сайту.

Схожуінформаціюрозмістивжурналіст АндрійДзіндзя, ажурналістПетроШуклинаповідомиввТвіттері,що "сепаратистамі росіянамукраїнськіВДВдалитрохи позубах".Прицьому він зазначив, що це ненаступ,апримус до миру.

Примус до миру

Вході боїв17 січняукраїнськаартилеріявразилабатареюворожихСАУнатериторії заводу"Донбаскабель", зтериторії якогобандитиобстрілювалиаеропорт імирних жителів.Про ценасвоїй сторінцівFacebookпісляпівночі 18січня повідомивжурналіст АндрійЦаплієнко.

В тренді
На Донбасі бойовики влаштували дев'ять обстрілів: в хід пішла заборонена зброя
Фото: "Сьогодні"

У тойжечаспротивникпротягом усьогодняпровокувавукраїнських військовихнанестиударбезпосередньопожитловим масивамДонецька.Артилеріябойовиківпрацювалапрямоз глибинижитлових районів, однакбійціЗСУ напровокаціїбандитівне відповідали.

Підтверджує цеі відео, опублікованев мережі.На кадрахвідображенароботаустановокреактивногозалповоговогню "Град",якіобстрілюютьаеропорт зпозиційвжитловихкварталахДонецька."ОсьтаксьогодніРСЗВСепар, анітрохине ховаючись, "валять" простоз позиційвжитловихкварталахДонецька", – прокоментувавкадрижурналіст Андрій Цаплієнко в своем Facebook.

Згідно із заявоюштабуАТО,операціяваеропорту Донецькане завершена:їїпланують продовжитиу зв'язку із загрозоюдляукраїнських військовихз бокубойовиків.Як повідомляютьсамі бійці,повністюдеблокуватиаеропортпокине вдалося, оскількибандитиранішестворилиукріпрайонврайоніСпартака,звідкиведутьобстрілизартилерії.

Ранок в Донецьку

Як повідомляютьмісцеві жителівсоціальних мережах,прокинулисявони підзвукипролітаютьснарядів.Активізуваласяартилерія,чутніпоодинокізалпивцентрі міста.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...