Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Путін не заперечує причетність ПВК "Вагнера" до війни на Донбасі

20 грудня 2018, 15:07

Президент РФ пропонує Генпрокуратурі розбиратися в будь-яких незаконних діях російських найманців

Володимир Путін, Фото: AFP

Володимир Путін, Фото: AFP

Російські найманці вправі "продавлювати свої інтереси в будь-якій точці світу", але не повинні порушувати законодавство РФ, заявив президент Росії Володимир Путін на великій щорічній прес-конференції.

Таким чином, відповідаючи на питання про ПВК "Вагнера", господар Кремля не став заперечувати причетність бойовиків до війни на Донбасі, лише зазначивши, що "всі повинні залишатися в рамках закону".

У той же час заборонити "охоронну діяльність" приватних військових компаній він не може, оскільки, за словами Путіна, в ній задіяні близько мільйона осіб, і, отже з'явиться безліч петицій з вимогою захистити цей бізнес.

"Якщо ця група Вагнера щось порушує, тоді Генпрокуратура має дати правову оцінку. З приводу присутності за кордоном – якщо вони не порушують російський закон, вони мають право працювати, продавлювати свої бізнес-інтереси в будь-якій точці планети", - зазначив Путін.

Президент РФ заперечує, що цим угрупованням керує бізнесмен Євген Пригожин, якого ще називають "кухарем Путіна".

"Всі мої кухарі – співробітники Федеральної служби охорони в різних званнях, інших кухарів у мене немає", - сказав Путін, додавши, що якщо хтось хоче приклеїти ярлики, то це його справа.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в рядах ПВК
 "Вагнера" 
воювалинаДонбасі,вСирії,Ємені,ЦАРіПівденномуСуданіблизько5 тисяч осіб.

Крімтого,втравніСБУопублікуваладоказучастінайманцівприватноївійськовоїкомпанії"Вагнера"вбояхнаДонбасі – перехопленарозмовабойовиківпід часштурмуДебальцеве.

Реклама

Такожмиписалипро розслідуванняСБУ,якавиявила українців, що пішлинаслужбудо"Вагнера",якібралиучастьвбояхнатериторії Сирії. Успецслужбіз'ясували,щоврядахПВКстворилипідрозділ"Карпати":доньоговходитьтількикількаколишніхпрофесійнихвійськовихЗСРФ,ідо10громадянРФ,які займаютькомандніпосади.Решта особовогоскладу,близько40 осіб,-цеукраїнськінайманці,якіспочаткувоювализаінтересиРосійськоїФедераціїнаДонбасі,апотімпоїхализароблятинавійнівСирії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...