СБУ виклала відео перехоплення розмови найманців "Вагнера" в боях на Донбасі

19 травня 2018, 10:12

Спецслужба перехопила розмову найманців під час боїв за Дебальцеве

Фото: facebook.com/mod.mil.rus

Фото: facebook.com/mod.mil.rus

СлужбабезпекиУкраїниопублікувалачерговідоказиучасті найманців приватної військової компанії "Вагнера" вбояхнаДонбасі-спецслужбавиклалаперехопленурозмовубойовиків,яка відбуласяпід часштурмуДебальцеве.

Якповідомиливпрес-центріСБУ,перехопленнярозмовибуло проведено21лютого2015 року,коликадровіпідрозділиЗбройнихсилРФітерористиштурмувалиукраїнське місто.

screenshot_4_99

"Задокументовано, що в самий розпал боїв ватажок "вагнерівців" громадянин РФ, колишній офіцер спецназу Головного управління Генштабу ЗС РФ Дмитро Уткін (особистий номер М-0209) дає команду своєму підлеглому – громадянину РФ Сергію Ковальову, (особистий номер М-0274), терміново евакуювати знищені силами АТО під Дебальцеве сучасні зразки російської бойової техніки", - йдеться в повідомленні.

Прицьомувспецслужбіпідкреслили,щомовайдепросучасніброньованірозвідувально-дозорнімашиниКамАЗ-43269"Дозор",якихнемаєнаозброєнніжодноїкраїнисвіту,крімРосії,атому"самаможливістьїїзахопленняукраїнськимивійськамивикликаєпанікууУткіна-Вагнераіхвилюєбільше,ніждоляпокинутихна призволящепораненихі вбитихросійськихнайманців".

Оперативникиз'ясували,щотерміноваевакуація"Дозорів"проводиласявзводомтехнічногозабезпеченняПВК"Вагнер",якийочолювавгромадянинРФ,колишнійвійськовийспецназуОлексійБородій(особистийномерМ-1009).Під часбоївзаДебальцевевінбувпораненийіевакуйованийдо Росії.

1526713663.6318

"Показово, що 19 червня 2014 року Бородій був засуджений судовою колегією за статтею "шахрайство" на чотири роки в'язниці зі штрафом в 200 тисяч рублів, але замість відбування покарання був направлений спецслужбами РФ на Донбас, як найманець Вагнера",- підкреслили у спецслужбі.

Нагадаємо,ранішевСБУзаявилипро перекиданнянайманців"Вагнера"наДонбас.За данимиспецслужби,утимчасовоокупований Донецьк прибудуть близько ста бойовиків зі складу ПВК "Вагнер"дляпідтримкитерористичногоугруповання"ДНР".

Такожмиписалипро розслідуванняСБУ,якавиявилаукраїнців, що пілшли на службу до "Вагнера", які брали участь в боях на території Сирії. Успецслужбіз'ясували,щоврядахПВКстворилипідрозділ"Карпати":внього входитьтількикількаколишніхпрофесійнихвійськовихЗСРФ,ідо10громадянРФ,які займаютькомандніпосади.Решта особовогоскладу,близько40 осіб,-цеукраїнськінайманці,якіспочаткувоювализаінтересиРосійськоїФедераціїнаДонбасі,апотімпоїхализароблятинавійнівСирії.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти