Дату запуску е-квитка в електротранспорті Харкова знову перенесли

1 вересня 2018 11:24

У Харківській міській раді розповіли, що це обумовлено рядом причин

Директор департаменту інфраструктури Харківської міської ради Сергій Дульфан заявив, що система єдиного електронного квитка в метро, трамваях і тролейбусах в Харкові почне працювати не 1 вересня, як планувалося, а 1 листопада. Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради

Сергій Дульфан пояснив, що це обумовлено змінами в законодавстві, що стосуються порядку видачі пільгових проїзних карт і квотування кількості пільгових поїздок. Ще однією причиною є необхідність змінити технічні вимоги для терміналів оплати та валідаторів через виведення з ужитку дрібних купюр.

"Ще один фактор обумовлений тим, що були введені нові вимоги в метрополітені, згідно з якими необхідно ввести подвійний контроль за транзакціями. З огляду на, що ми маємо справу з бюджетними коштами, порядок їх використання передбачає наявність контролю. Тобто для роботи кожного терміналу і валідатора в підземному транспорті з'явилася необхідність установки двох ліній зв'язку – одна з них буде обслуговувати блок, встановлений в метрополітені для контролю за транзакціями, а друга лінія буде направлятися на сервер інвестора, де відбувається обробка транзакцій для розрахунку з перевізниками", – цитує прес-служба Дульфана.

За його словами, на сьогоднішній день необхідні мережі прокладені на 10 станціях метро, на інших станціях роботи тривають. Крім того, новими валідаторами вже обладнані 10 станцій підземки, 71 термінал встановлено в вестибюлях метро, ще 20 – в переходах. Щоб уникнути збоїв в період переходу на систему електронного квитка планується, що в метро будуть працювати одночасно нові і старі термінали поповнення.

Крім того, для поповнення карт для проїзду в наземному міському електротранспорті по місту вже встановлено 166 терміналів. Всього планується встановити до 200 терміналів для наземного транспорту і ще 200 – для підземного.

Повністю запустити систему єдиного електронного квитка планується до 1 листопада. При цьому з 20 вересня почнеться видача пільгових проїзних карт для школярів, з 1 жовтня їх почнуть видавати студентам, а з 1 листопада – всім іншим пасажирам пільгових категорій.

Нагадаємо, трохи більше року тому, в травні 2017 го, вступив в силу
закон про е-квитокєдиномупроїзномудокументінавсі видигромадськоготранспорту.Нагадаємо,е-квиток-цепластиковакарта,якуможнапоповнюватинапевну кількістьпоїздокіпоякійможнаїздитивкомунальнихавтобусах,тролейбусахітрамваяхіметро.Оплатапроходитьза допомогоювалідатора,встановленоговсалоні,-потрібнолишедокластидоньогокарту,ізнеїспишутьсягроші.

Не пропусти!
Україна – Австрія: онлайн вирішального матчу на Євро-2020
Україна і Австрія зустрічаються на Євро-2020
Миповідомляли,щопіслявведеннясистемие-квиткавтрамваяхітролейбусахвХарковіпасажиризіткнулисязтим,щов терміналах є карти, але немає разових квитків. 

Такожне всікондукториадекватнореагувалиназеленікартиврукахпасажирів,апізнішевонипочали саботувати нововведення е-квитка. 
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти