Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Харкові Аваков і Князєв провели урочистий випуск в університеті МВС

16 червня 2018, 15:40

Молодим офіцерам поліції вручили автомобілі

Фото: прес-служба МВС

Фото: прес-служба МВС

У Харківському національному університеті внутрішніх справ 16 червня пройшли урочистості з нагоди випуску молодих офіцерів, а також 95-ї річниці з дня створення служби дільничних інспекторів. У них брали участь глава МВС Арсен Аваков і голова Нацполіціі Сергій Князєв, які привітали інспекторів і передали нові службові автомобілі.

У своєму виступі глава МВС підкреслив, що в маленьких містах і селах людина в формі – це і є влада, саме тому інспектори повинні зробити все від них залежне, щоб рівень довіри до них тільки зростав.

"У сільській місцевості, у віддалених районах – людина в формі – це і є влада. Це людина, до якої звертаються за захистом. Поліцейська реформа триває вже чотири роки, українці кажуть, що ця реформа дуже помітна. Українці довіряють вам. Близько 40% українців довіряють поліції – і так і повинно бути. Якість поліцейського сервісу на місцях повинна постійно поліпшуватися. Ви – обличчя поліції на місцях", – сказав Арсен Аваков

screenshot_2_189

Реклама

Усвоючергу,главаНацполіціїСергійКнязєвпідкреслив,щоновіавтомобілідопоможутьоперативнішереагуватинавикликинаселення.

"Ми повинні довести всьому суспільству, що дільничний поліцейський – це основа основ роботи поліції. Він перший приходить на допомогу людям, які проживають в маленьких містечках і селах. Для ефективної та оперативної роботи ми прийняли рішення закупити автомобілі. Я переконаний, що хороший дільничний поліцейський здатний знизити рівень злочинності", – заявив Князєв.

В тренді
Скандал в Нових Санжарах через коронавірус: протестуючих вже більше тисячі

АрсенАваковпередавключітасертифікативід20службовихавтомобілівспівробітникамрегіональнихпідрозділівслужби.Крімтого,чотири автомобіліпереданідо підрозділівполіціїохорони.Співробітникамполіціїтакожвручилипогонивзв'язкузприсвоєннямїмчерговихполіцейськихзвань.

РанішевДубровицькомурайоніРівненськоїобластісотнінезаконнихвидобувачівбурштинучинили опір поліції, врезультатічогобуло травмованотроєправоохоронцівіпошкодженідва службові автомобілі.

Такожмиписали,щонаодній з"бурштинових"діляноквРівненськійобластістарателіпогрожувалиполіцейськимрозправою,нецензурнолаялисяізастосовувалифізичнусилу.Врезультатізіткненнясемеро правоохоронців потрапили до лікарніз тілесними ушкодженнями.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...