Вантажівка з будівництва Кримського моста "розтрощила" теплотрасу: Керч без тепла (відео)

14 листопада 2018, 10:57

Самоскид "подвіс" на трубах, через що 22 тисячі жителів міста залишилися без опалення

Задіяна на будівництві Кримського моставантажівка потрапилававаріювКерчі,залишившибезтеплажителівміста.Самоскидпошкодивтеплотрасу,сильнозачепившисьзанеї.

Реклама

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Повідомляється,щочерез аваріюбезтеплазалишилися55багатоквартирнихбудинківрайонуМарат,аце22 тисячіжителів.Крімтого,тепловідсутнєівдеякихшколах,дитсадкахіколонії.Місцева влада підтвердила,щобулазупиненаподачатепла.


В тренді
Був роботящий і часто згадував про сім'ю: на Донбасі загинув боєць із Кривого Рогу
Реклама

ЯкнаписавуFacebookт.зв."главаКерченськоїадміністрації"СергійБороздін,самоскидкомпанії"БМУ84"рухавсяпо шосе Феодосіїзпіднятимкузовом,врезультатічогопошкодивдвітрубиКБТЕЦдіаметром800мм,зсунувшиїхзпроектної позначки.

"До ранку аварійній бригаді вдалося повернути трубу назад в нормальний стан. Труба подачі тепла була заповнена окропом. Роботи на ній вночі проводити було неможливо – подача опалення населенню була зупинена", -розповів він.

ttyyy

Як нещодавно повідомлялося, в Росії самоскид зніс віадук. Інцидентставсяврезультатіраптовогопідняттякузовавантажногоавтомобіля.Врезультаті40-метровийпішохіднийміст звалився,заблокувавширухвобохнапрямкахнатрасіСеданка-Патрокл.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти