Кандидат ультраправих в канцлери Німеччини вважає, що Крим слід визнати частиною РФ

19 серпня 2017, 14:10

"Альтернатива для Німеччини" послідовно виступає за скасування санкцій проти Москви

Заступникголовинімецькоїультраправоїпартії"АльтернативадляНімеччини"ОлександрГауландвважає,щонезаконноанексованийКримніколи неповернетьсядо складуУкраїни,йогослідвизнатичастиноюРосії.

Про цепрозаявиввінтерв'ювиданнюмедіагрупиFunke,повідомляє
Die Welt.

"Кримніколи неповернетьсявУкраїну.Санкціїнічого непринесуть",-сказавГауланд,якийєкандидатомуканцлериФРНвідпартії"АльтернативадляНімеччини".

"РосіяєдержавоювЄвропіімиповинніінтегруватиїївєвропейськийпорядок.ПотрібнозупинитиїїпротиставленняНАТО",-заявивГауланд.
Реклама

"АльтернативадляНімеччини"послідовновиступаєзаскасуваннясанкцій,введенихпротиМосквизаанексіюукраїнськогопівострова.Нещодавновіншомуінтерв'юГауландвисловив упевненість,щоРосіяніколи неповернеУкраїніКрим.

РанішеглаваВільноїдемократичноїпартіїКрістіанЛінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово розглядати окремо від інших питань, щобдосягтипрогресуу відносинахзМосквою.

Як наслідок уряд Німеччини підтвердив свою позицію про те, що анексія українського Криму є порушенням міжнародного права.

В тренді
НП з водогоном у Харкові. На вулиці ціла річка, у завал провалилася частина будинку (фото, відео)

Росіявберезні2014роки післявведеннявійськанексувалаукраїнськийКрим,організувавши"референдум"пойогосамовизначенню.Самопроголошенакримськавладазаявила,що96,77%жителівпівостровависловилисязаприєднанняКримудоРФ.18березня2014 року вКремлібуло підписанотакзванийдоговірпро прийняттядо складуРФКримуіСевастополя.

КраїниЗаходуне визнаютьанексіюКримуіввелисанкціїпротиРосії.

ВерховнаРадаУкраїниофіційнооголосилапочаткомтимчасовоїокупаціїКриму20лютого2014 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти