Двоє українців потрапили в топ-20 в ходьбі на 50 км на чемпіонаті світу

29 серпня 2015, 10:10

Українець Іван Банзерук показав 15-ий час, Сергій Будза - 19-е, а Ігор Главан отримав дискваліфікацію

Cловак Матей Той перетинає фінішну

На чемпіонаті світуз легкої атлетики вПекіні проходитьпередостанній, восьмийденьзмагань.

Уранковій програмізавершилися змаганнязі спортивної ходьбина дистанції50кілометріву чоловіків
.

ПеремігсловакМатейТой, якийподолав дистанцію за3 години40хвилин32секунди."Срібло" дісталосяавстралійцюДжаредуТаллент(3 години 42хвилини17секунд).Трійкупризерів замкнувяпонецьТакаюкі  Танії(3:42.55).

Українець ІванБанзерукпоказав15-ий час(3:52:15).СергійБудзафінішував на19-му місці (3:55:10), ІгорГлаванотримав дискваліфікацію.

Невдачі "Динамо" в чемпіонаті і єврокубках: хто винен і що робити