укр
Олег Волошин
Берега Междуморья
Главная Новости политики Новости политики
27 Октября 2014, 16:17  Версия для печати  Отправить другу
×
Олександр Онищенко впевнено переміг на виборах http://www.segodnya.ua/img/article/5643/14_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/5643/14_tn.jpg Политика
Олександр Онищенко впевнено переміг  на виборах

Олександр Онищенко впевнено переміг на виборах Актуально

За попередніми підрахунками голосів на позачергових виборах до Верховної Ради України в окрузі №93 з центром у Миронівці (Київська обл.) переміг Олександр Онищенко. Набравши близько 30 000 голосів, Олександр Романович впевнено випередив усіх опонентів та здобув абсолютну першість на всіх без винятку виборчих дільницях округу.

На другому місці  Костянтин Бриль – 7000 голосів. Третій  –  Юрій Бондарчук, за якого проголосували 6845 виборців.

Переконливий вотум  довіри Олександру Онищенку висловили жителі Богуславського району  -  з усіх, хто голосував, 48% богуславчан підтримали Онищенка. У Миронівському районі  – 38 %,  у Кагарлицькому  – 33 %, Рокитнянському – 28 %, м. Переяслав-Хмельницький – 26 % та  м.Ржищів – 57 % голосів за Олександра Онищенка.

"Такі результати  розцінюю як перемогу нашої команди. Це черговий аванс для нас усіх. Людям сьогодні потрібен у першу чергу мир в Україні , усі сподіваються на зміни, очікують дій, конкретних справ. І тому ми кажемо  – далі до плідної та ефективної  роботи", -  прокоментував Олександр Онищенко.


×
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Вы сейчас просматриваете новость "Олександр Онищенко впевнено переміг на виборах". Другие Новости политики смотрите в блоке "Последние новости"

Добавить комментарий:

Ваш комментарий (осталось символов: 1000)
Правила комментирования на сайте Сегодня.ua
Подписка: