Росія на адмінкордоні з Кримом створить "прикордонний полігон"

24 вересня 2016, 13:27

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму

Дмитро Рогозін. Фото: ТАСС

Дмитро Рогозін. Фото: ТАСС

РосіястворитьввключеномуКримуполігондлявипробуваньзасобівзабезпеченнябезпекинакордоні.Про цейшламованазасіданніДержавноїприкордонноїкомісіїРосії,якапройшлавКриму23 вересня.

Якповідомляє
ТАСС, за словамиросійськоговіце-прем'єраДмитраРогозіна,відповідну згодуприкордонноїслужбиФСБРосіївжеотримано.

"Будеданодоручення,за згодою,тестуватитут,застосовуватиівводитивдослідну експлуатаціюновітнітехнічнізасобизабезпеченнябезпекинакордоні,всілякіоптичнізасоби,засобивиявленнянезаконногопроникненнячерездержкордон,якіщене прийнятівсерійневиробництво",-сказавРогозін.

Зайогословами,відповіднідорученнябудуть данітакожпромисловимпідприємствамоборонно-промисловогокомплексуРосіїтаФондуперспективнихдосліджень.

Реклама

НапередодніпризначенийКремлемглаваанексованогоКримуСергійАксьоновіросійськийвіце-прем'єрДмитроРогозіннавертольотіздійснили облітадмінкордонуКримуіматериковоїчастиниУкраїни.

ВерховнаРадаУкраїниофіційнооголосила20лютого2014рокупочаткомтимчасовоїокупаціїКримуіСевастополяРосією.7жовтня2015року президентУкраїниПетроПорошенкопідписаввідповіднийзакон.МіжнародніорганізаціївизналиокупаціюіанексіюКримунезаконнимиізасудилидіїРосії.КраїниЗаходуввелирядекономічнихсанкцій.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти