У Черкаській області кульова блискавка залетіла в будинок і зірвала дах

15 травня 2016, 01:54

Вогненна куля залишив сліди і на руці господині

УЧеркаськійобластікульоваблискавказалетілавбудинок.Рідкіснеприроднеявищевласницязруйнованогобудинкубачилана власні очі.Під часгрозивогненна кулязірваладахцегляного будинку,залетіланагорище,азвідтипотрапилаубудинок.Вонарозбилавікна,розплавиларозетки,спалилавсюелектричнупроводкуітехнікувбудинкуінавітьвибладзеркалозістіниу ваннійкімнаті,йдетьсявсюжеті ТСН.

Кульоваблискавказалишиласлідиінаруцігосподині."Язалишиласяживадивом!",-визнаєвона.Господинязустрічаєжурналістівзісльозамиіпроситьчасу,щобзаспокоїтися.МісцевабізнесменАллаГонтарживесама.Другу добубезсвітлаіводи.П'єзаспокійливе,проводитьвбудинокірозповідає,яка вона-кульоваблискавка.

"Красива.Вонабулаяскраво-червона.Скількижитиму-стільки буду їїбачити",-говоритьжінка.Утойденьвонабулавбудинку,почулаякесь незрозумілетріщанняішипіння.Думала,щоцедощшумитьіб'єпо шиферу.Насправдікулявжевлетіланаїїгорище."Вонапіднялавесь дахіпоставиланамісце.Шифервесьтутпорушений",-говоритьгосподиня.

Реклама

По домугуляладесьзпівгодиниітрощилавсепідряд.Вцей час,пригадуєгосподинябуланакухні,включилачайник,зробиласобічай,аколизадзвонивтелефонвкоридорі,вийшлаіраптомвибух,всевдимуінанеїлетитьщосьчервоне,кругле,завбільшки зм'яч.

"Заразпотелевізорувійнупоказують,тоцетакийвибухбожевільний.Іятодірозвертаюся-ітуттака кулялетить.Яїїбачила.Вонарозірвалауменеврукахтелефон.Явпалатоді,інатомувсескінчилося.Осьщозалишилосявідпроводки.Сюдивона вийшла",-розповілагосподинябудинку.

Рятувальники, електрики, газовики – з десяток чоловіків, які оглядали будинок Гонтар, до сих пір здивовані, що вона вижила і що будинок не загорівся. Адже в цей час працювала ще й газова колонка. Пошкоджень, за підрахунками господині, завдано більше, ніж на 100 тисяч гривень. На допомогу від держави – годі й сподіватися. Містики в природному феномені господиня не бачить. Все що її зараз турбує – як відновити будинок. Діти, рідні і кілька сусідів ніж можуть допомогти, але де взяти гроші на ремонт хоча б даху, вона не знає.

Допомогти постраждалійвідкульової блискавкижінціможназа наступними реквізитами:картаПриватбанкупотелефону5168 7423 3527 9901.Отримувач-АллаІванівнаГонтар.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти