Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Австрія розпочала головування в Раді ЄС: Порошенко нагадав про боротьбу з Росією

1 липня 2018, 13:50

Глава держави привітав Австрію з новими обов'язками і сказав, чого чекає від цієї країни


Австрія в найближчі півроку буде головною

Австрія в найближчі півроку буде головною

АвстріязсьогоднішньогоднябудеголовувативРадіЄвросоюзу,зчиміпривітавцюкраїнупрезидентУкраїниПетроПорошенко.Про цевіннаписавнасвоїй сторінцівFacebook.

"Вітаю початок австрійського головування в Раді ЄС. В Україні цінують високий рівень нашого партнерства в справі забезпечення безпеки Європи. Розраховуємо на конструктивний і ефективний внесок Відня в просування амбітного порядку денного відносин Україна-ЄС", - йдеться в повідомленні
.

Реклама

ПорошенкотакожвисловивнадіюнасолідарністьЄвропиіУкраїниу протидіїтриваючій російській агресії,івідстоюваннієвропейськихцінностей.
Відзначимо,щоголовуванняпередаєтьсякраїнамкожніпівроку.Так,австрійцямціобов'язкипередалаБолгарія, яка головувала в Раді Європи з 1 січня.
НатліслівпрезидентаУкраїнипро солідарністьЄвропивартовідзначитипозицію Австрії по санкціях ЄС проти Росії.Так,президентцієїкраїниАлександерВандерБеллензазначив,щорозрядкавиникланапруженостібажана,протеАвстріябудеслідуватигенеральномукурсуЄС.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...