Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Борис Ложкін розповів про майбутнє Кабміну і призначення нового Генпрокурора

3 квітня 2016, 11:11

События на ТК Украина

Глава Адміністрації Президента нагадав, що новий уряд і реформи забезпечать Україні отримання кредиту від США

Упрямомуефіріінформаційноїпрограми "События" зАнноюПанової(канал"Україна")главаАдміністраціїПрезидентаУкраїниБорисЛожкінрозповівпро шансиУкраїниотриматикредитвідСША,коаліціюінові призначення.

БорисЛожкінвпевнений,щонайближчим часомбудесформованоновийКабінетМіністрів,активнопроведеніреформи,щогарантуєотриманняУкраїноюкредитноїдопомогивідСША.

Про створення нової коаліції глава адміністрації президента сказав, що зараз йдуть переговори між різними фракціями парламенту. "Я дуже розраховую на те, що всі свідомі депутати, всі фракції, які думають про долю країни, про те, що нам потрібно активізувати проведення реформ, візьмуть участь в створення нової коаліції. А ось якою вона буде, думаю, ми побачимо в найближчі дні". Борис Ложкін також додав, що й колись в різних складах парламенту, депутати заходили і виходили з фракцій, виходячи зі своїх політичних уподобань і відповідальності за те, що відбувається в країні: "Мені здається, що зараз кожен депутат розуміє, що Україні потрібна стабільність, єдність і активне проведення реформ".

Реклама

На питання про його ідеї залучати до Кабміну іноземців зауважив, що вважає це рішення правильним, виправдав себе: "Ніхто з них іноземцями вже не є. До того, як стати міністрами, вони стали українськими громадянами, що стало хорошим знаком і для інших іноземців, хто збирався приймати громадянство нашої країни. Я впевнений в тому, що потрібно залучати нових, професійних, ефективних людей незалежно від того, в якій державі вони жили до цього, якщо вони готові нашу країну відроджувати". Глава адміністрації також додав, що не знає, хто точно буде в складі нового кабінету міністрів, але не сумнівається, що Кабмін буде одночасно і технократичний: "Технократи – це не обов'язково іноземці, часто технократи бувають більшими політиками, ніж деякі політики, які є більше технократами".

В тренді
Гончарук назвав головну річ, яку зробив його уряд

Відповідаючиназапитання ведучоїпро призначенняновогоГенпрокурора,Ложкінвідповів:"Президентбудеприйматирішенняпро призначенняновогогенеральногопрокурора.Явпевнений,щоцеоднозначнобуделюдина незалежна,професійна,яка користуєтьсядовіроювсуспільстві".Питання проможливе відновленняСакварелідзена посадіпрезидентбудевирішувативжезновимпрокурором.

Дивітьсяінформаційнупрограму "События" на офіційномусайті каналуатакожнасайтівідеоресурсуoll.tv інановинномупорталіsegodnya.ua.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...